içinde ,

The Last of Us 3 çıkacak mı ? Beklenen Açıklama Geldi !

The Last of Us 3 çıkacak mı ? Beklenen Açıklama Geldi !

PS4’ün efsane oyunu The Last of Us ‘tan oyunseverleri heyecanlandıracak bir açıklama geldi. Daha önce HBO tarafından diziye uyarlanacağı açıklanan The Last of Us 3. serisi ile ilgili Naughty Dog üst düzey yöneticisi Neil Druckmann açıklamalarda bulundu. Peki The Last of Us 3 çıkacak mı ?

Naughty Dog’un üst düzey yöneticilerinden Neil Druckmann, “Script Apart” isimli bir podcast yayınında bu oyunla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.  Neil Druckmann tarafından yapılan açıklamaya göre The Last of Us oyununun yeni sürümü ile ilgili hikaye taslağının oluşturulduğunu belirtti. Yani The Last of Us 3 ile seriyi devam ettirecek. Oyunun ikinci serisinin hikayesini oluşturan Halley Gross ile birlikte The Last of Us 3 ‘ün hikayesi için çalıştıklarını söyleyen Neil Druckmann, bir taslak çıkarttıklarını belirtti.

The Last of Us

Sözlerini sürdüren Druckmann, tüm bu taslağa rağmen oyunun yeni serisi ile ilgili şirket tarafından henüz somut bir adım atılmadığını da söyleyerek yakın zamanda büyük bir gelişmenin olmayacağını da duyurdu.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Alper Çamlıca Kekre Konusu

Playstation Plus Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu !