içinde ,

Merakla Beklenen Age of Empires 4 Steam ‘daki Yerini Aldı !

Age of Empires 4 Steam ‘daki Yerini Aldı !

10 Nisan’da düzenlenen hayran etkinliği ile Age of Empires 4 hakkındaki bilgiler netleşmeye başladı. 2021 yılı sonbaharında çıkması beklenen Age of Empires 4 Steam ‘daki yerini de hayran etkinliğinden kısa bir süre sonra aldı. Steam ‘da oyunun çıkış tarihi ile ilgili olarak sadece 2021 yılı gösterilse de net bir tarih henüz belirtilmiş değil.

Age of Empires 4 hayran etkinliğinden edinilen bilgilere göre oyunun geçtiği tarihi dönemlerle ilgili bir dış ses tarafından bilgilendirme yapılacak. Bir nevi canlandırılan dönemle ilgili belgesel tadında anlatımlar yer alacak. Aynı zamanda Age of Empires 4 fragmanı da aynı etkinlikle birlikte yayınlanarak hayranların heyecanlı bekleyişi daha da arttı.

Age of Empires 4 Fragman

Age of Empires 4 Fragman

Türkçe, dahil 14 farklı dil desteği ile gelecek olan Age of Empires 4 ‘te sadece arayüz ve altyazılar Türkçe olacak. Seslendirme ise İngilizce olarak yer alacak.

Ortaçağ’da geçecek olan Age of Empires 4 daha önce oyunda yer almayan birçok medeniyete de yer verecek. Bu medeniyetlerden bazıları ise şu şekilde olacak :

# 1 Delhi Sultanlığı : Hindistan’da yer alan Delhi Sultanlığı Türk hanedanlardan oluşan bir sultanlık idi.

# 2 Çin Medeniyeti : Tarihin her döneminde önemli medeniyetler kurmayı başaran Çin medeniyeti de Age of Empires 4 medeniyetleri arasında yer alacak.

# 3 Normandiya Kampı : Orta Çağ’da herhangi bir önemi bulunmasa da 2. Dünya Savaşı’ndaki en önemli çıkarmalardan biri olmasından dolayı Age of Empires 4 içerisinde Normandiya kampı da yer alacak.

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri sayfası ilk kez Steam’da yer almaya başladı. Minimum ya da önerilen sistem gereksinimleri belli olmasa da Steam‘da yer alan içerikte sadece Windows 10 işletim sisteminin destekleneceği belirtildi. Ancak Age of Empires 4 sistem gereksinimlerinin şu şekilde olması bekleniyor.WebTekno

AoE4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5- 2300, 2.80 GHz
  • Bellek: 6 GB
  • Ekran Kartı: AMD HD 7870, 2 GB – Nvidia GTX 660 2 GB
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

AoE4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • şletim Sistemi: Windows 10
  • AMD FX-8350, 4.0 GHz / Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: MD RX 480, 4 GB / Nvidia GTX 970 4 GB
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Age of Empires 4 Görselleri

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Milorad Paviç Hazar Sözlüğü

Süreyya Berfe Hepsi O Kadar Şiiri