içinde ,

Playstation Plus Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu !

Playstation Plus Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu !

Oyunseverlerin sisteme abone olduklarında oyunlara ücretsiz olarak erişebildiği Playstation Plus Mayıs 2021 oyunları belli oldu. Mayıs ayı Playstation Plus oyunları ise şu şekilde : Battlefield VWreckfest , Stranded Deep . Oyunlar ise 4 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last | PS5*

Playstation 5 için de gelecek oyunlar arasında yer alan Wreckfest: Drive Hard, Die Last Playstation Plus aboneleri içinde eş zamanlı olarak sunulacak.

Wreckfest: Drive Hard, Die Last | PS5*

Oyunun tanıtımında “Lastikleri yakın, kuralları yıkın ve metalleri parçalayın” sloganına yer veren Playstation, PS5 ile eş zamanlı olarak oyunu Playstation Plus abonelerine sunacak. Rekabetin üst düzeyde olduğu oyunda araçların aldıkları hasar onarılabiliyor. Aynı zamanda etaplardaki başarılara göre araçların seviyeleri yükseltilip çarpışmalara karşı özel zırhlar da giydirilebiliyor.

Oyunun en dikkat çekici özelliği ise 24 oyuncuya kadar çevrim içi oyuna imkan tanıması. Böylelikle Pandemi döneminde birbirleriyle buluşamayan arkadaşlar çevrim içi olarak eğlenceli vakit geçirebilir.

Battlefield V

Şimdiye kadar ki en epik oyunlar arasında yer alan Battlefield, PS4 için yayınlanmış bir oyundu. Bir önceki serisine göre oyun pek çok eleştiri alsa da grafik ve savaş araç gereçlerindeki tatminkar yapı eleştirileri gölgelemeyi başarmıştı. Çok oyunculu ya da Single olarak oynama imkanının yer aldığı oyunda ekibinizle birlikte büyük çatışmalara girebilirsiniz.

Battlefield

Stranded Deep

Bir hayatta kalma oyunu olan Stranded Deep oyunu daha önce PS4 için gelmişti. Gizemli bir kaza sonucu Pasifik okyanusuna düşen uçaktan sağ olarak kurtulmayı başaran karakterimiz, köpek balıkları ile ve okyanus sularıyla yaptığı büyük mücadele sonucunda kendisini ıssız bir adaya atmayı başarır. Ancak bu vahşi ve ıssız adada birçok tehlike onu beklemektedir. Robinson Crusoe’u andıran Stranded Deep, fena sayılmayacak derecede grafiklere sahip.

Playstation Plus Mayıs 2021 oyunları ile ilgili daha fazla ayrıntı için tıklayınız.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

The Last of Us 3 çıkacak mı ? Beklenen Açıklama Geldi !

Blu TV Yeşilçam Dizisi 2. Sezon Çekimlerine Başladı