içinde ,

Steam İndirimleri 2021 Ne Zaman Olacağı Belli Oldu !

Steam İndirimleri 2021 Ne Zaman Olacağı Belli Oldu !

Popüler oyun platformlarından Steam, bilindiği gibi her yıl yaz ve bahar indirimleri adında indirimler yaparak oyunseverlerin yüzünü güldürüyor. Bahar aylarının yaşandığı şu günlerde ise steam indirimleri 2021 ne zaman ? sorusu sorulmaya başlandı. Steam ise indirimlerin ne zaman olacağını açıklayarak oyunseverlerin merakını giderdi. Buna göre Steam indirimleri 29 Nisan 2021 – 05 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Steam indirimleri 2021 yılında Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) adıyla yapılacak. Japonya’nın özel birkaç haftayı kapsayan tatil dönemine Altın Hafta adı veriliyor. Altın Hafta terimi aynı zamanda Çin ve Güney Kore gibi Uzak Doğu ülkelerinde de kullanılıyor.

Steam İndirimleri 2021 Sayacı

29 Nisan’da başlayacak olan Steam indirimleri için şirket bir de geri sayım yapan bir sayaç yerleştirmiş durumda. Steam indirimlerini sayaçtan takip etmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Steam İndirimleri 2021 Hangi Oyunlar İçin Olacak ?

Steam İndirimleri 2021 hangi oyunlar için olacak ? sorusunun cevabı maalesef belli değil. İndirimlerin hangi oyunları kapsayacağı ve indirim oranının ne olacağı bilinmese de önceki yıllardaki steam indirimlerine bakıldığında küçümsenmeyecek oranların yaşanacağı söylenebilir. Çünkü daha önceki yıllarda gerçekleştirilen indirimlerde ciddi oranda fiyatlar geriye çekilmişti.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Shadow and Bone Konusu

Yeni Çıkan Aşk Romanları