içinde ,

Barbarians Netflix Konusu

Barbarians Netflix Konusu

Barbarians Netflix konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kendisini yetiştiren güçlü imparatorluk ve asıl kabilesi arasında kalan Romalı bir subayın sadakat konusunda yaşadığı tereddüt, epik bir tarihî mücadeleyi tetikleyecek.

Avrupa’nın seyrini değiştiren ve tarihin en vahşi savaşlarından olan Teutoburg Ormanı Muharebesi, diğer ismiyle Varus Savaşının Netflix tarafından ele alındığı filmde Roma İmparatorluğu ve Cermen kabileleri arasında geçen, intikam ve ihanet ile örülü bu savaş hikayesi sürükleyici bir tarihi hikayenin ortaya çıkmasına neden olmuş.

Çerusker kabilesinin şefi Segimer, yeni vali Varus’un artan talepleri karşısında öfkeye kapılır. Gizli âşıklar Thusnelda ve Folkwin, Roma’ya sembolik bir darbe vurur.

Sancağın çalınmasının yol açtığı kriz, Romalı subay Ari’nin hem babası Segimer hem de çocukluk arkadaşları Folkwin ve Thusnelda ile yeniden bir araya gelmesini sağlar.

Ari, Varus’un emriyle Folkwin’i bulup öldürmekle görevli askerlere kumandanlık eder. Folkwin’in başkaldırısı ise hem ailesini hem de köyünü tehlikeye atar.

Ari, Çeruskerlerle ilişkili yeni görevini kabullenir. Ancak sadakatindeki çatlak Vanus’un tahmininden daha derindir. Thusnelda ve Folkwin rakip bir kabileye yardım eder.

Ari ve Thusnelda siyasi bir evlilik yapar ve parçalanmış Cermen kabileleri birleştirmeye başlar. Öldüğü sanılan Folkwin ise aslında esir edilmiştir.

Ari, Varus’u ve üç Roma lejyonunu Teutoburg Ormanı’na çeker ve burada yaşananlar tarihe geçer. Thusnelda ittifakı korumak için kanlı bir fedakârlıkta bulunur.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Call Of Duty Black Ops Cold War Çıkış Tarihi Yaklaştı !

Terbiyeli Ekşili Köfte Tarifi