içinde ,

Son Durak 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Son Durak 6 Ne Zaman Çıkacak ?

2000’li yıllara damgasını vuran Son Durak (Final Destination) filmi için yeni seri çıkacağı iddiası filmin sevenleri tarafından heyecanla karşılandı. Peki Son Durak 6 Ne Zaman Çıkacak ? İddiaların doğruluk payı ne ?

Vizyona girdiği ilk yıllarda oldukça sükse yapan ve yapımcılarına büyük paralar kazandıran Son Durak filmi için tamamen ticari kaygılarla devam serileri çekilmiş son seri ise 2011 yılında vizyona girmişti. Aradan geçen süre içinde Son Durak 6’nın çekilip çekilmeyeceği tartışma konusu olurken Jeffrey Reddick, birbirinin tekrarı niteliğinde olan serilerin değişerek yeni bir soluk getireceği açıklaması yapmıştı.

Reddick tarafından yapılan bu açıklama filmin hayranları tarafından ilgiyle takip edilmiş ve Son Durak 6 filminin geleceği iddialarının çıkmasına neden olmuştu.

Son Durak Prodüktörü Craig Perry

Ayrıca filmin prodüktörü Craig Perry, yeni filmin yeni filmlerin ilk yardım ekiplerine odaklanarak sıradanlıktan kurtulacağını belirtmiş ve Son Durak 6’nın geleceği iddialarını doğrulamıştı. Perry yaptığı açıklamada “Filmde ilk yardım, polis ve itfaiye gibi ilk müdahale ekiplerine odaklanmayı düşünüyoruz. Bu insanlar her gün ölümle baş ediyorlar ve insanların hayatları ile ilgili önemli seçimlerde bulunuyorlar.” diyerek koronavirüs pandemisi sırasında ilgi odağı olan sağlık çalışanlarından alınan ilhamla filmin o bu odak noktasında çekilebileceğini duyurdu.

Böylece filmin devam edeceği iddiaları güçlük kazanırken Final Destination 6 ne zaman çıkacak sorusu ise yapımcılar tarafından henüz cevaplanmadı.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

İbrahim Tenekeci Yarın Güzeldir

Call Of Duty Black Ops Cold War Çıkış Tarihi Yaklaştı !