içinde , ,

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman başlayacak ?

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman başlayacak ?

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olmayı başaran La Casa de Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu cevabını buldu. Netflix Türkiye tarafından yapılan paylaşımda dizinin ilk 5. sezon ilk 5 bölümünün 3 Eylül 2021 tarihinde son 5 bölümünün ise 3 Aralık 2021 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu. Ayrıca duyuruda La Casa de Papel 5. sezon ilk fragmanına da yer verildi. Netflix tarafından paylaşılan 5. sezon fragmanında ” Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor” ifadelerine yer verildi.

La Casa de Papel 5. sezon fragmanında Tokyo ile başlayan bir yürüyüş ve polislerle girilen şiddetli çatışma dikkatleri çekiyor. Bir dakika on saniyelik fragmanda çete üyelerinin tamamen kapana sıkıştığı ve polislerle göğüs göğüse bir mücadelenin başladığı görülüyor. Netflix tarafından da paylaşılan ifadelerde de yer aldığı gibi savaşın ta kendisi yaşanıyor.

La Casa de Papel ‘in 5. sezon ile final yapacağı biliniyor. Fragmandan da yola çıkılarak çetenin tüm üyelerinin öldürüleceği söylenebilir. Çünkü fragmanın sonunda tüm çete üyelerinin etkilendiği şiddetli bir patlama yaşanıyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Dying Light 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu ! İşte Oynanış Videosu

Ümit Yaşar Oğuzcan Her Gün Seninle