içinde ,

Yeşilin Kızı Anne 5. Kitap

Yeşilin Kızı Anne 5. kitap ile serisine devam ediyor. Daha önceki serileri ile büyük bir okuyucu kitlesine sahip olan L. M. Montgomery tarafından kaleme alınan Yeşilin Kızı Anne 5. kitap ile seriye devam ediyor. Ephesus Yayınları tarafından Türk okura kazandırılan kitabın tercümesi Nur Taşdöndüren tarafından yapıldı.

Kitabın arka kapağı ise şu şekilde :

Anne’in çocukluk ve gençlik hayallerine ev sahipliği yapmış GreenGables tatlı bir telaş içindedir. Anne ve Gilbert, sonsuza dek birlikte olmak için en büyük adımı atacak ve FourWindsRıhtımı’ndaki rüya evlerine yelken açacaklardır.

FourWinds Rıhtımı, esrarengiz komşular ve onların macera ve trajedi dolu hikâyeleriyle Anne ve Gilbert çiftini karşılamaya hazırlanmaktadır. Uzun yıllar denizlerde bir serüvenden diğerine atılmış Kaptan Jim, aklındakileri sakınmadan dile getiren, inatçı Bayan Cornelia ve güzeller güzeli ama bir o kadar mutsuz LeslieMoore… Acaba Anne ile Gilbert, hayatlarına yeni giren komşularıyla beraber önlerine çıkan engelleri atlatıp, dostluklarını sürdürmeyi başarabilecekler midir?

Yeşilin Kızı Anne serisinin beşinci kitabını okurken, Anne ve Gilbert’ın büyük aşkına, mutluluklarına, hüzünlerine ve kurdukları güçlü dostluklara tanıklık edeceksiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

25. Marvel Süper Kahraman Filmi Eternals Ne Zaman ?

“The Elder Scrolls” Netflix Tarafından Diziye Uyarlanacak