içinde

Yerli Otomobilin Logosu Belli Oldu !

https://munseat.com/wp-content/uploads/2019/12/yerli-oto-içi-1.jpg

Her gün bir kısmının aydınlatıldığı yerli otomobile dair en büyük ayrıntılar bugün belli oldu. Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtımının yapılmasına 24 saat kala TOGG, twitter hesabından 14.30’da otomobilin iç aksamlarına ait bir animasyon paylaştıktan 23 dakika sonra İstanbul’un Fethi’ne telmih yaparcasına saatler 14.53’ü gösterdiğinde otomobilin ön konsolunun yer aldığı bir görsel paylaşarak takipçilerini iyiden iyiye heyecanlandırdı.

14.53’te paylaşılan bu görselde ise direksiyon üzerinde yer alan logonun gizlenmesi merakı iyice artırmış, sonra birçok kullanıcı Cumhuriyet’in ilanı olan 1923’ü temsilen twitter üzerinden TOGG’a saatler 19.23’ü gösterdiğinde bir ayrıntı daha paylaşmasını talep etmişti.

Bu talebi karşılıksız bırakmayan TOGG yetkilileri saatler 19.23’ü gösterdiğinde yerli otomobilin hareket halinde olduğunu gösteren bir videoya yer verdi. Ancak yetkililerin ilk görselde özenle kapattıkları logo videoda apaçık görünür vaziyetteydi.

Yerli otomobilin logosunun lale figürü şeklinde olacağı söylentileri de bu video ile boşa çıkmış oldu. Çünkü yerli otomobil logosu TOGG harflerinden oluştuğu videoda göründü.

İşte Yerli Otomobilin Logosu

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Zamanın Kısa Tarihi – Stephen Hawking

The Bro Code-Kanka Kuralları