içinde

WP SLİDER EKLENTİSİ : SMART SLİDER

WordPress kullanıcıları için vazgeçilmez eklentilerden biri herkesin bildiği gibi yazı ya da resim akışını sağlayan otomatik ya da manuel akış imkanı tanıyan slayt eklentileridir.

Bu eklentilerin hemen hemen hepsi işlev olarak aynıdır. Genel amaç isimlerinde de olduğu gibi slayt şeklinde bir akış sağlanmasıdır. Ancak bunları diğerlerinden farklı ya da üstün kılan yanları kullanıcıya sundukları kullanım kolaylığı ve alternatif slayt seçenekleridir.

Smart Slider Nedir ?

Smart Slider, bizzat kullandığım, test ettiğim bu slayt eklentileri arasında en beğendiğim eklentilerden biridir. İlk bakışta kullanıcıya belki karışık gelebilir ama iki dakika sonra eklentiye adapte olunur. 

İNDİR

Üstte vermiş olduğum linkten ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan eklentinin yüklemesi de diğer eklentiler ile aynıdır. Eklenti – yeni ekle seçeneğinden indrirmiş olduğunuz dosyayı seçerek yüklenmesini kolayca yaptıktan sonra yönetim panelinin hem sol hem üst kısmında kısa yolunu göreceksiniz.

Eklenti çeşitli görselliklere sahip slayt geçişlerine imkan verirken bunların bazıları pro. versiyondur. Ayrıca yazı editörüne de kısayol ekleyerek slaytı kolay bir şekilde monte etmemize olanak tanır.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

RÜZGÂR

GÖKTÜRKLERDE SAGUNUN SİYASETTEKİ ÖNEMİ