içinde ,

Wonder Woman 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Wonder Woman 2

Wonder Woman 2 ne zaman çıkacak ? sorusu nihayet cevabını buldu ! Pandemi’den dolayıbirkaç kez vizyon tarihi değişen Wonder Woman 1984’ten hayranlarını sevindiren haber geldi.

İlk olarak 2017 yılında vizyona giren ve hatrı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Wonder Woman’ın devam filminin Aralık 2019 ‘da vizyona gireceği söylenmiş ancak Koronavirüs haberlerinin peş peşe gelmesiyle birlikte tarihi 2020 yazına çekilmişti. Bir erteleme daha alan filmin vizyon tarihi yılan hikayesine dönmüştü. Yapılan son açıklama ile devam filmi olan Wonder Woman 2 ne zaman çıkacağı belli oldu.

Patty Jenkins’in yönetmenliğini yaptığı Wonder Woman 2 16 Aralık 2020 tarihinde Hollanda Galası ile vizyona giriş yapacak. Wonder Woman 2 (1984) 25 Aralık itibariyle birçok ülkede daha vizyona girecek.

Wonder Woman 2 Ne Zaman Çıkacak ? Türkiye de Vizyon Tarihi Ne ?

Filmin tekrar erteleneceği söylentileri üzerine Warner Bross tarafından filmin Türkiye’de 15 Ocak 2021 tarihinde vizyona gireceği açıklandı. Böylece 16 Aralık‘ta Hollanda başta olmak üzere Bulgaristan, Mısır, İngiltere, Endonezya ve İsviçre’de vizyona giriş yapacak olan film yaklaşık bir ay sonra 15 Ocak 2021 tarihinde Türkiye’de vizyondaki yerini alacak.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Windows 10 Android Uygulamalara Kapı Açıyor !

Bir Annenin Günahı Kitabı Var Mı ?