içinde

Windows 10 2004 İnsider Kullanıcılar İçin İndirmeye Açıldı !

Windows 10 – 2004

Windows 10, 2004 güncellemesi birkaç ay sonra kullanıcılara sunulacak. Şuan Windows 10 1909 güncellemesinin kullanıldığı sistem 2004 güncellemesine geçmeden önce bir nevi test aşamasının yapıldığı ve Insider adı verilen program çerçevesinde kullanıma sunuldu.

Insider programına kayıt olan herkes Windows 10 2004 güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebilecek. Ancak sistemin tutarlığının araştırıldığı bu program kapsamında her türlü windows sorunu ile karşılaşmak muhtemel. Zaten insider programının amacı da tam olarak bu. Dünya çapında tüm kullanıcılar için satışa sunulmadan önce sistemin deneme aşamaları Microsoft tarafından bu şekilde yapılıyor.

Windows 10 2004 Nasıl İndirilir ?

Her türlü olumsuzlukları göze alıp bir insider kullanıcısı olarak Windows 10 2004 güncellemesini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programın en önemli özelliği ise oldukça pahalı olan Windows işletim sistemini bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebilme imkanını vermesi. Çünkü sistemde tutarlık tam olarak sağlandıktan sonra Microsoft insider programını sonlandırarak ücretli sürümün alınmasını talep ediyor. Ancak insider programına katılanlar sistemin her türlü yamasını da ücretsiz indirebiliyor.

Windows 10 2004 güncellemesini indirmek için öncelikle bu linkten İnsider olmanız gerekiyor. Sonrası ise İngilizce yeteneğinize göre sırasıyla geliyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Anthony Burgess Hayatı

12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü Şiirleri