içinde

Whatsapp Karanlık Mod Android İçin Geldi !

Whatsapp tarafından sadece Android cihaz kullanıcıları için Whatsapp karanlık mod BETA sürümü yayınlandı. Versiyon BETA olduğu için henüz Play Store’da yer almamakta. Kullanıcılar Sadece Play Store üzerinden Whatsapp’ı aratıp BETA geliştirici seçeneğine dahil olmak istiyorum butonunu tıkladığında Whatsapp karanlık modu android cihazlarına indirebiliyordu ; ancak yoğun talep üzerine Whatsapp karanlık mod Android geliştirici seçeneği de Dolu olarak açıkladığından bu versiyonun indirilmesine müsaade etmiyor.

Peki Whataspp Karanlık Mod Android Cihazlara Nasıl Yüklenir ?

Adım Adım Whatsapp Karanlık Mod Anroid’e Yükleme

Whatsapp karanlık modu android cihaza Play Store üzerinden yüklemenin henüz imkanı yoktur. Ancak BETA sürümün geliştiricileri tarafından paylaşılan APK ‘nin yüklenmesiyle karanlık moda geçiş yapabilirsiniz.

Whatsapp Karanlık Mod Android APK’sını aşağıdaki bağlantıdan indirerek telefona kurulum yapabilirsiniz.

1.ADIM

Aşağıda yer alan linki tıklayarak Whatsapp karanlık mod android apk’sını indiriniz.

Whatsapp Karanlık Mod Android APK İNDİR

2.ADIM

Apk’yı indirip kurulum yaptığımıza göre 2. adıma geçebiliriz. Şimdi aşağıdaki resimlerdeki adımları yapıyoruz.Whatsapp üzerinden sırasıyla AYARLAR ve SOHBETLER kısmına geçiş yapınız. Yeni indirdiğimiz Whatsapp BETA sürümünde daha önceki Whatsapp sürümlerinde olmayan kısımlar zaten dikkatinizi çekecektir.

SOHBET sekmesine giriş yaptığınızda daha önceki sürümde olmayan TEMA sekmesi en başta karşımıza çıkıyor. Bu Tema üç farklı seçenekten oluşuyor. 1.si ” Pil tasarrufu Modu tarafından ayarlandı.” 2.si ” Açık” 3.sü ise “Koyu” Biz Whatsapp karanlık mod için Koyu seçeneğini işaretliyoruz.

Whatsapp Karanlık Mod Tema ayarları bu şekilde güncellendi. Karanlık Mod için Koyuyu seçtiğinizde Whatsapp karanlık mod anroid cihazınız için gerçekleşmiş olacak.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

Hoş Geldin Kadınım Şiiri – Nazım Hikmet

Vertigo Nedir ? Belirtileri Nelerdir ?