içinde , ,

Wakanda Disney Plus Dizisi Oluyor !

Wakanda Disney Plus Dizisi Oluyor !

Marvel yapımı Black Panther filminin yönetmeni Disney Plus’ta Wakanda ‘nın konu edileceği bir diziyi duyurdu. Black Panther yönetmeni Ryan Coogler, Disney+ ile bir işbirliği anlaşması imzalandığını duyurarak Wakanda ülkesinin konu olacağı bir dizinin Disney Plus ekranlarına geleceğini belirtti. Yapılan açıklamaya göre yapılan anlaşma 5 yıllık olarak imzalandı.

Ryan Coogler Black Panther filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapıyor. Temmuz 2022’de yayınlanacak olan Black Panther 2 filminden sonra dizinin seriyi sürdüreceği düşünülüyor.

Wakanda Nedir ?

Marvel Comics tarafından yayımlanan çizgi romanlardaki hayali ülkeye verilen addır. Afrika kıtasında yer alan bu hayali ülkede süper kahraman Black Panther yaşamaktadır. Wakanda ülkesinde sık sık söyleyen Wakanda Forever Ne Demek ?

Wakanda Forever Ne Demek ?

Wakanda kelimesiyle birlikte bütünleşen Wakanda Forever kelimesi de oldukça popülerdir. Wakanda’da yaşayan halkın birbirlerine selam vermesine Wakanda Forever denir. Wakanda forever selamı işaret dilindeki selamlaşmadan alınmıştır.

kaynak : theverge

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Safiye Ali Hayatı Kısaca

Celal Sahir Erozan Hayatı ve Sanatkârlığı