içinde ,

Uyanış Büyük Selçuklu Yapımcısı

Uyanış Büyük Selçuklu

TRT’nin isim vermeden fragmanını yayınladığı ve Diriliş Ertuğrul‘dan sonraki en büyük projeler arasında yer alması beklenen dizisinin adı belli oldu. Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı tarafından İlk başlarda Nizam ı Alem adıyla yayınlanması beklenen dizinin adı Uyanış Büyük Selçuklu olarak açıklandı.

28 Eylül tarihinde ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak olan Uyanış Büyük Selçuklu oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekiyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Yapımcısı

TRT’nin TRT2 Kültür odaklı kanalı için çekmiş olduğu birçok belgeselle son yıllarda adını duyurmayı başaran Akli Film karşımıza çıkıyor. 2016 yılında Emre Konuk tarafından kurulan Akli Film başta TRT Belgesel olmak üzere TRT2 ve diğer TRT mecraları için dizi ve belgesel çalışmaları ile biliniyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları

Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları arasında oldukça renkli simalar bulunuyor. Aksiyon dizilerinde boy gösteren isimlerin yanı sıra daha önceleri aşk dizileriyle tanınan isimlerde aynı kadro içinde buluşuyor.

Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Sonant, Sevda Erginci, Cemal Toktaş, İlker Kızmaz ve Mehmet Özgür gibi isimler Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları arasında yer alıyor.

Bu diziyle TRT ekranlarında büyük beğeni toplayan, Filinta, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Ya İstiklal Ya Ölüm’ün de aralarında bulunduğu tarihi dizilere bir güçlü yapım daha ekleniyor.

Büyük prodüksiyonlu bir dönem dizisi olan yapım, oyuncuları, kostümleri, tarihsel mekanları ve hikayesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

The Mandalorian 2. Sezon Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu !

4 Eylül Sivas Kongresi Hakkında Bilgi