içinde

Ücretsiz Html E Posta Şablonu : MJML

Ücretsiz Html E Posta Şablonu Oluşturma

Dijital pazarlamanın vazgeçilmez yöntemlerinden biridir e posta bültenleri. Kullanıcılarınıza e posta yoluyla gönderdiğiniz bültenler ürün satışı ya da site ziyareti olarak geri döner. Bu olumlu yanıyken aynı bültenler sıradan, düşük kaliteli maillerden oluşursa ciddi miktarda kullanıcı kaybına dahi yol açabilir. Bunun için Html e posta şablonu kullanmak işiniz açısından daha profesyonel olacaktır.

Üstelik bu mail şablonları ile ilgili büyük bir sektör bile oluşmuştur. Ancak bu sektörün birer elemanı olan siteler kullanıcıyı çekebilmek için ücretsiz üye ol ibaresiyle aldatma yoluna gitmekte sonrasında ise ciddi miktarda para talep etmektedirler.

Peki gerçekten işinizi çözebileceğiniz ücretsiz bir e posta şablonu oluşturma imkanı tanıyan bir uygulama yok mu ? Tabi ki var : MJML Templates

MJML Templates E posta Şablonu Oluşturucu

MJML Templates birçok konuda kullanıcıya özgürlük tanıyan bir e posta şablonu oluşturucusudur. OSX, Linux ve Windows işletim sistemlerine tamamen uyumludur. Bu bağlantıyı kullanarak MJML Templates‘i bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarımıza yüklediysek daha yakından tanıyabiliriz.

MJML Templates Özellikleri

1- MJML templates’in en güzel özelliği farklı cihazlara uyumlu responsive bir tasarım imkanı sunarken kendine has kodlama yapısı istediğiniz şekilde düzenleme yapmanıza olanak sağlaması. Böylece kodlar sayesinde hayalinizdeki html şablonu oluşturabilirsiniz.

2- MJML Templates’in bir diğer özelliği de tamamen sıfırdan e posta bülten şablonu oluşturmanıza imkan tanırken üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz hazır şablonlar sunması.

Pro özellikleri de olan uygulama Pro versiyona gerek kalmadan kullanıcılarına büyük imkanlar sunuyor. Örneğin Pro versiyona geçerek Send kısmından mail uygulamanıza gitmeden oluşturduğunuz html e posta şablonlarını doğrudan gönderebilirsiniz. Ancak bu özellik için bir ücret ödemeye bizce gerek yok. Çünkü Send butonunun hemen yanında yer alan Copy Html butonunu tıkladığınızda oluşturduğunuz şablonun Html kodlarını kopyalamanıza imkan tanıyor. Bu da kendi posta uygulamanıza doğrudan yapıştırarak kullanıcılarınıza oluşturduğunuz bülteni yollamanıza imkan tanıyor.

MJML Hazır Şablon Düzenleme

Sizde Ücretsiz Html E Posta Şablonu oluşturmak istiyorsanız. Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan indirerek daha fazla özellikle birlikte keşfedebilirsiniz. Böylece html e posta gönderme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Clubhouse ‘a Nasıl Girilir ?

Celal Sahir Erozan Buhran Şiiri