içinde , ,

Tribes of Europa Konusu ve Oyuncuları

Tribes of Europa Konusu

Fragmanının yayınlanmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekene Netflix‘in yeni dizisi Tribes of Europa Konusu bakımından apokaliptik bir dünyayı ele alıyor. 2074 yılını konu edinen dizi 19 Şubat 2021 tarihinde Netflix ekranlarındaki yerini alacak.

Netflix’in gençlik dizileri arasında yer alan Tribes of Europa Kıyamet Sonrası Avrupa’sını ele alır. Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir.

Aralık 2029’da teknoloji birden çıldırmaya başlar. Her şey bir anda yok olur. Tamamen teknolojik bir taş devri denilecek dönem yeni dünyayı çepeçevre sarar. 2074 yılına gelindiğinde aslında birer kabile olan mikro devletler ortaya çıkar. Bu devletler elde ettikleri teknolojik güçleri insanlığı kontrol altına alabilmek için kullanırlar. Bu hengamenin arasında kalan üç kardeş asla ayrılmamaya söz vererek yaşam mücadelesine girişir. Dış dünyadan kendilerini yalıttıkları bir ortamda güvende olduklarını düşündükleri bir anda asla güvende olmadıklarını öğrenirler.

Tribes of Europa Oyuncuları

Senaristliğini Philip Koch’un yaptığı Tribes of Europa oyuncuları arasında yer alan ve hayatta kalma mücadelesi veren 3 kardeşi oynayan isimler : Henriette Confurius,Emilio Sakraya,David Ali Rashed

Tribes of Europa Fragmanı

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Sebepsiz Sevgi

Jack London Demir Ökçe