içinde

The Witcher Dizisi İlk Fragman Yayınlandı !..

https://munseat.com/wp-content/uploads/2019/10/the-witcher-dizi-300x150.jpg

The Witcher Dizisi (Netflix)

Andrzej Sapkowski’nin ‘The Witcher’ adlı kitap dizisinden esinlenerek Lauren Schmidt Hissrich tarafından televizyona uyarlanan Netflix dizisi The Wircher’ın ilk uzun fragmanı yayınlandı.

Sadece Netflix’te yayınlanacak olan The Witcher Dizisi 2019 yılı Aralık ayında izleyicileri ile buluşacak. Kelime manası cadı olan dizi orta çağ avrupasında geçiyor ve olağanüstü yaratıklarla mücadeleyi konu ediniyor. Rivialı Geralt adındaki kahramanızımın da keskin dişlere sahip olması halkın gözünde canavar olarak nitelenmesine neden oluyor. Fragmanın en etkili sahnesinde “sana canavar diyenleri niçin öldürmüyorsun ?” sorusuna karşılık Geralt “o zaman gerçekten canavar olmaz mıyım ?” şeklinde cevap vererek dişleri öyle gözükmesine neden olsa da bir canavar olmadığını tam tersi canavarlara karşı mücadele eden bir kahraman olduğunu pekiştiriyor. Dizinin Andrzej Sapkowski tarafından yazılan kitap şekli binlerce insan tarafından çok beğenilmişti. Fragman ise bazı diziseverler tarafından oyuncu seçimi konusunda eleştiri yağmuruna tutuldu.

Kitabı okuyan bazı insanlar dizi fragmanında yer alan oyuncular ile kitabı okurken hayal dünyalarında canlandırdıkları karakterlerin birbiri ile hiç alakası olmadığına dem vuruyor. Öyle ki kitapta güzelliği ile tanıtılan ve dillere destan olan kadın kahramanı dizi fragmanında ortalamanın altında bir güzelliğe sahip oyuncuya verildiği yönünde eleştiriler yapılıyor.

Olumlu ya da olumsuz tüm eleştirilere rağmen özellikle kitabın hayranları tarafından The Witcher Dizisi merakla bekleniyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Tarım ve Orman Bakanlığı Geleceğe Nefes Projesi

Geleceğe Nefes Fidan Dikimi Paralı Mı ?