içinde ,

The Walking Dead 11. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

The walking dead 11. sezon ne zaman yayınlanacak ?

The walking dead 11. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu cevabını buldu !The Walking Dead 11. sezon (Final) bu yaz ekranlara geliyor. The Walking Dead 11. sezonu yani final sezonunun yaz aylarında yayınlanacağı dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Kısa bir video eşliğinde yapılan duyuru ise şu şekilde :

Şuan 10. sezonun devam ettiği dizinin 11. sezonunun çekimlerinin kısa bir süre önce başladığı bilinmekteydi. Sadece yaz aylarında başlayacağı duyurulan dizinin tam olarak hangi tarihte başlayacağı ise henüz açıklanmadı.

Dizinin çekimleri esnasında paylaşılan bir görsel ile The Walking Dead 11. sezon çift maske ve gözlükler yardımı ile yapılıyor notu düşüldü.

the walking dead 11. sezon çekimi maske ile yapıldı

11. sezon ile final yapacak olan The Walking Dead, bu sezonu 24 bölümden oluşacak. 2010 yılından beri büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin final yapacak olması yapımcıların haliyle bu büyük kitleyi kaybetme konusunda da tedirgin ediyor. Bu sebeple dizinin bir de filminin çekileceği ve benzer kurgu üzerinde farklı dizi çalışmalarının da yapılacağı biliniyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yayında Hassas İçerik Mevcut.
Bu yayını görüntülemek için tıklayın

Dark Moonlight Sistem Gereksinimleri

Anılar Defterinde Gül Yaprağı Şiiri Cahit Zarifoğlu