içinde ,

Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Tanıtımında Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) desteğiyle çekildiği belirtilen Teşkilat dizisi oyuncuları ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın kabiliyetleri ve operasyon yapma becerisinin anlatılacağı Teşkilat dizisinde istihbarat mensuplarının yaşadığı zorluklara değinilecek. Yayınlanan ilk fragmanla bol aksiyonlu olacağa benzeyen dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ise şu şekilde.

Teşkilat Dizisi Başrol Oyuncusu Çağlar Ertuğrul

Teşkilat Dizisi Konusu

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın kalesi olarak adlandırılan binada da çekimlerin yapıldığı Teşkilat bu özelliği ile bir ilki başardığı gibi doğrudan MİT’in desteğini de arkasına almayı başardı. Bu desteğin gelmesinde ise Teşkilat dizisi konusu etkili oldu. Ülkenin gizli kahramanları olarak anılan istihbarat mensuplarının birçok başarısı, hayatları ve hatta ölümleri bile yeri geldiğinde gizli kalmak zorunda. İşte bu kahramanların yaşadıkları zorluklar tüm ayrıntısı ile Teşkilat’ta ele alınacak.

Tims&B Prodüksiyon tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi 7 Mart 2021 Pazar günü Trt1‘de ekranlara gelecek.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları

Çağlar Ertuğrul’un başrolünde yer alacağı Teşkilat dizisi diğer oyuncuları ise şu şekilde olacak :

Deniz Baysal, Ezgi Eyüpoğlu,Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Atilay Uluışık, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Mehmet Usta, Bora Karakul, Yavuz Bingöl, Ahmet Uğur Say, Feray Darıcı, Mert Karabulut, Hilal Anay, Erdem Alpyürük, Volkan Polat Yiğit.

Teşkilat Dizisi Fragmanı | Tanıtım Fragmanı

Münşeat Youtube Sayfasına bu bağlantıdan Abone olabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Netflix Mart 2021 Programı

Yayında Hassas İçerik Mevcut.
Bu yayını görüntülemek için tıklayın

Dark Moonlight Sistem Gereksinimleri