içinde , ,

Stranger Things 4. Sezon Ne zaman Çıkacak ?

Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak ?

İlk yayınlanmaya başladığı 2016 yılından itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve Netflix’in kült dizileri arasındaki yerini alan Stranger Things, uzunca bir zamandır 4. sezon için hazırlanıyor. Pandemi nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin 4. sezon çekimleri kısa bir süre önce yeniden başlamıştı. Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak ? sorusu tam olarak cevabını bulamasa da dizi setinden paylaşılan görüntüler dizi hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Stranger Things 4. Sezon Set Görüntüleri

Stranger Things 4. Sezon Görselleri

Stranger Things 4. sezonu Gürcistan’da yapılıyor. Bu durumun ise iki temel nedeni var. 1.si dizinin Sovyet topraklarını da konu etmesi 2.si ise Gürcistan tarafından sağlanan düşük vergi ücreti gibi cazip fırsatlar.

Stranger Things 4. Sezon Görselleri

Stranger Things 4. sezonun en dikkat çekici yanlarından biriyse paylaşılan görsellerin büyük çoğunluğunda yer alan sarmaşık kaplı baraka yapılar.

Stranger Things 4. Sezon Görselleri

Sarmaşıklarla kaplı olduğu görülen bir diğer görselde ise dikkat çeken şey tam olarak okunmasa da ne olduğu anlaşılan tabela ! Tabeladan anlaşıldığı üzere yaratılan kurgusal mekanın adı Forest Hills Trailer Park !

Stranger Things 4. Sezon Görselleri

Bu resimde ise sarmaşıkların daha yakın ve net yapısı yer alıyor. Plastik bir malzemeyi andıran asmanın kırmızı ve siyah tonlarında olduğu görülüyor.

Stranger Things 4. Sezon Görselleri
Stranger Things 4. Sezon Görselleri

Son görselde de dikkatlerin sarmaşıklarla kaplı bir karavana çekildiği görülüyor ki yeni sezon hakkında bu görseller ipucu veriyor.

Dizinin 5. sezon ile final yapacağını daha önceleri duyuran yapımcılar Tuhaf Şeyler 4. sezon ne zaman çıkacak ? sorusuna ise henüz net bir cevap vermedi. Şuan 3. sezonu yayınlanmasına rağmen 5. sezonu kesinleşen dizinin dördüncü sezonunun ne zaman başlayacağı açıklanmadı.

kaynak

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Erdem Bayazıt Aşk Risalesi

Rainbow Six Quarantine Ne Zaman Çıkacak ?