içinde

Senin Suçun Değil – Beyhan Budak

Senin Suçun Değil. Beyhan Budak’ın insan psikolojisi üzerine kaleme aldığı son zamanların çok satan kitabı. Kitabın dikkatleri üzerine çeken asıl yani kişisel gelişim ve insan psikolojisi üzerine birtakım telkinlere yer verirken eşdeğer kitaplar gibi kendisini bir ilaç olarak tanımlamıyor. Bu konuyla alakalı olarak Senin Suçun Değil kitabında Beyhan Budak “Bu kitap sana mucizeler vaad etmiyor” diyerek söze başlıyor.

Senin Suçun Değil – Beyhan Budak (Arka Kapak)

Hayatındaki sorunları düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, başkalarına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…

Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine doğduğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; bazen önemsiz sanılan küçük bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin.

Bu kitap sana mucizeler vaat etmiyor, hiçbir şey mükemmel olmayacak, ancak şu anki halinden daha iyi hissetmen kesinlikle mümkün. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.

Kendine bu şansı vermelisin…

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 236

Ebat : 13,7 x 21,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Asteriks, Coronavirus’e 2017’de Değinmiş !

EBA Öğrenci Girişi ile Eba Şifre Alma Nasıl Yapılır ?