içinde ,

Ramo Dizi Fragmanı Yayınlandı !

Ramo Dizi Fragmanı

Yapımcılığı BKM tarafından üstlenilen Ramo dizisi fragman ile izleyiciye duyuruldu.

Yakında Show Tv’de başlayacak olan dizi konusu ve ünlü oyuncuları ile dikkat çekiyor. Başrolde Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide daha önce Kurtlar Vadisi’nde Pusat karakterini canlandıran Görkem Sevindik ve Diriliş Ertuğrul dizisinin Halime karakteri  Esra Bilgiç yer alıyor.

Önceki sezon Kim Milyoner olmak İster yarışma programında sunuculuk yapan Murat Yıldırım, ramo dizisi için programdan ayrılmış ve yerini Kenan İmirzalıoğlu’na bırakmıştı.

Ramo Dizisi Konusu

Çukur gibi şiddet içerikli dizilerin son dönemde popülaritesini artırması yapımcıların ilgisini çekmiş olacak ki Ramo dizi fragmanından yola çıkarak benzer bir içeriğin ramo dizisi konusunu oluşturduğu söylenebilir.

Asayişsizliği ile ülkemizde nam salan Adana’da geçen dizi de çeteleşme ve bu çetelerin kaçak mazot başta olmak üzere giriştiği yasa dışı işler ve ortaya çıkan çatışmalar anlatılıyor.

Ramo Dizisi Ne Zaman ?

Ramo dizisinin ne zaman ekranlardaki yerini alacağı tam bilinmemekle birlikte Ramo dizi fragmanında Show Tv’ de kısa bir süre sonra başlayacağı belirtiliyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Orhan Pamuk – Kırmızı Saçlı Kadın Özet

Damızlık Kızın Öyküsü – Çizgi Roman