içinde , ,

Penceredeki Kadın Netflix Fragmanı Yayınlandı

Penceredeki Kadın Netflix ‘te

A.J. Finn tarafından 2018 yılında kaleme alınan romanın uyarlaması olan Penceredeki Kadın Netflix tarafından önümüzdeki ayda yayınlanacak. Orijinal adı Woman In The Window olan filmin konusu ise şu şekilde :

Penceredeki Kadın Konusu

Penceredeki Kadın filmi A.J.Finn’ın aynı adlı romanında olduğu gibi psikolojik gerilim türünde yer alıyor. Başrollerinde Amy Adams, Gary Oldman, Julianne Moore ve Anthony Mackie’nin yer aldığı filmde Anna Fox, New York’taki evinde yalnız yaşarken kendini aniden evine kapatır ve bir daha asla dışarı çıkmaz.

Agora Fobisi nedeniyle kendini evine kapatan Anna, tüm zamanını evde geçirirken kendine yiyip içme dışında yeni bir uğrar bulur. O da komşularını röntgenlemektir ! Neredeyse tüm vaktini komşularını izlemekle geçirmeye başlayan Anna’nın başına hiç beklemediği bir olay gelir !

Anna’nın evinin karşısına yeni taşınan Russell ailesini oldukça merak etmektedir. İdeal bir aile olarak düşündüğü Russell ailesini sürekli röntgenlerken hiç görmemesi gereken bir suçu görerek bir anda kendini tanık konumunda bulur.

Penceredeki Kadın Fragman

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Haydar Ergülen Anne Şiiri

Milorad Paviç Hazar Sözlüğü