içinde

Opera Gx Mobile İndir : Dünyanın Oyun Odaklı İlk Tarayıcısı !

Opera Gx Mobile İndir : Dünyanın Oyun Odaklı İlk Tarayıcısı !

Opera tarafından ilk kez 2019 yılında duyurulan ve oyun odaklı olacağı belirtilen Opera Gx Mobile tarayıcısı yayınlandı.

Opera GX, özellikle oyun oynama deneyimini tamamlayacak şekilde tasarlanmış özel bir Opera tarayıcı sürümüdür. Tarayıcı, hem oyun oynama hem de gezinme deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak benzersiz özellikler içeriyor.

Özellikle Opera’nın GX CONTROL adını verdiği sistem sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarında ihtiyaç duydukları alanları kolayla yönetebilecek. Kullanıcılar tarayıcıdan çıkmadan GX CONTROL ile tarayıcının ne kadar RAM, İşlemci ve ağ kullanımı yapacağına dair sınırlar belirleyebilecek.

Opera Gx Mobile tarayıcının özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tüm özellikler yazımızda :

Not : İndirme bağlantıları sayfa sonundadır.

HOT TABS KİLLER

Sekmelerinizden her birinin tam olarak ne kadar İşlemci ve RAM kullandığını görün.

KAYNAKLARINIZI SERBEST BIRAKIN

İşleri hızlandırmak ve gecikmeyi azaltmak için fazla kaynak kullanan sekmeleri teker teker kapatın.

AĞ SINIRLAYICI

Ağ sınırlayıcı, ağınızın bant genişliğinin ne kadarını tarayıcınıza ayırmak istediğinize ilişkin maksimum sınırları (yükleme ve indirme) belirlemenize imkan tanır. Opera GX bu sınırlara sadık kalır, bu da tarayıcı dışındaki oyununuzun veya akış hizmetinizin daha fazla ağ bant genişliği sayesinde daha sorunsuz çalışacağı anlamına gelir.

Ağ sınırlayıcı, internet bağlantısı yavaş olduğunda veya bir oyunu gecikmesiz oynarken aynı zamanda tarayıcınızdan dosya indirmek istediğiniz zaman da kullanışlı olacaktır.

RAM SINIRLAYICI

GX Control’ün RAM sınırlayıcısı, Opera GX tarafından ne kadar bellek kullanılacağını seçmenize imkan tanır. RAM Sınırlayıcı’daki varsayılan ayar, bellek kullanımı ile deneyim arasında bir denge kurmayı amaçlar. Tarayıcı, tahsis edilen bellek içinde veya altında kalmaya çalışacak, ancak katı bellek miktarı karşısında deneyime öncelik verecektir. Örneğin, bir akışı devam ettirebiliyorsa veya bulut tabanlı bir dosyayı etkin tutabiliyorsa, bellek kullanımının ayarlanan sınırın biraz üzerine çıkmasına izin verecektir. Sabit Limit ayarı, tarayıcıyı ne olursa olsun seçilen bellek sınırının altında kalmaya zorlar. Gezinme deneyiminden ödün verilmesi gerekse bile, tarayıcı herhangi bir nedenle seçilen bellek sınırını aşmaz

İŞLEMCİ SINIRLAYICI

İşlemci Sınırlayıcı, tarayıcı tarafından bilgisayarınızın işlem gücünün ne kadarının kullanılacağına sınır getirmenize imkan tanır, böylece gücün geri kalanı oyun için ayrılabilir. Her iki GX Control özelliğinin de amacı, fazla kaynak kullanan bir oyun oynuyor ya da akış yapıyor olsanız bile tarayıcınızı her zaman açık tutabilmenizi sağlamaktır.

SEĞİRME ENTEGRASYONU

Hiçbir canlı yayını kaçırmayın. Yan çubukta bulunan Twitch özelliği sayesinde takip ettiğiniz kanalları ve kimin çevrimiçi olduğunu görebilir, takip ettiğiniz birisi canlı yayın açtığında bildirim almayı tercih edebilirsiniz.

Opera Gx Browser ile ilgili daha fazla bilgiyi bu bağlantıdan alabilirsiniz.

Opera Gx Browser Desktop & Mobile İndirme Bağlantıları

Opera Gx Browser Desktop İndir

Opera Gx Mobile İndir

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Nba2k21 Sistem Gereksinimleri

Huawei HarmonyOs Ne Zaman Gelecek ?