içinde , ,

Netflix The Irregulars Ne Zaman Çıkacak ?

The Irregulars Ne Zaman Çıkacak ?

Sir Arthur Conan Doyle 1854 yılında Sherlock Holmes’ü kaleme almaya başladığında bu kadar ünleneceğini tahmin eder miydi bilinmez ? Ancak eser ilk yazıldığı günden beri popülaritesini korumaya devam ediyor. Defalarca sinemaya ve televizyonlara uyarlanan Sherlock Holmes yeni bir uyarlama ile Netflix ekranlarına geliyor. Peki Sherlock Holmes ve yakın arkadaşı Doktor Watson’ın birtakım doğaüstü suçları çözmelerini konu alacak olan The Irregulars ne zaman çıkacak ?

Sherlock Holmes’ün meşhur 221B kapı numaralı evi

Netflix’in Mart ayında ekranlara gelecek yapımlar arasında yer alan The Irregulars 26 Mart itibariyle izleyicilerini yeni bir maceraya davet edecek. 221B no’lu evde başlayacak olan ve Londra’nın Baker Street sokağında devam edecek olan maceranın konusu ise şu şekilde :

The Irregulars Konusu

Viktorya dönemi Londra’sında yaşayan sıra dışı iki gencin (Dr.Watson & Sherlock Holmes) doğaüstü suçları çözmeye çalıştığı polisiye dizi 19. yüzyılda geçmektedir. Sherlock Holmes ve Dr. Watson sokak serserilerini de saflarına çekerek bir suç örgütünü deşifre edip bitirmeye odaklanırlar ancak bir süre sonra olaylar karma karışık bir hal alır.

The Irregulars’ın asıl kahramanlarını oluşturan sokak serserileri

İşlenen suçların izini süren Sherlock Holmes ve ekibi korku verici olan bu suçların ardında doğaüstü birtakım olayların da yattığını fark eder. Bu suçları işleyen karanlık güçler sadece Londra’yı değil tüm dünyayı tehdit etmektedir. Holmes ve arkadaşları bu tehdidi yok etmek üzere mücadeleyi sürdürür.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

26. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri Sahiplerini Buldu !

Google Elektronik Müzik Tarihi Sergisi