içinde , , ,

Netflix Mart 2021 Programı

Netflix Mart 2021 Programı

Netflix Mart 2021 Programı belli oldu !. Netflix Mart 2021 dizi ve filmleri şu şekilde olacak :

# The One / Gerçek Aşk

John Marrs’ın Gerçek Aşk adlı romanınından uyarlama olan dizi Netflix dramaları arasındaki yerini alıyor. Kitabın konusu ise basit bir tükürük testi ile gerçek aşkın bulunup bulunamayacağı…

12 Mart‘ta ekranlara gelecek olan The One konusu ise şu şekilde : Kusursuz bir eş bulmanın yolunu keşfeden ekipte yer alan DNA araştırmacısı, yepyeni ve cüretkâr bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar iç içe geçer. Dizinin başrollerini Hannah Ware, Zoë Tapper ve Dimitri Leonidas paylaşıyor.

The One Fragman

# Kağıttan Hayatlar / Film

Netflix’in en dikkat çeken Türk yapımlarından biri olan Kağıttan Hayatların başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor.

12 Mart‘ta ekranlara gelecek olan Kağıttan Hayatlar konusu ise şu şekilde : Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir.

# Formula 1: Drive to Survive

19 Mart’ta 3. Sezonu ile ekranlara gelecek olan Formula 1 : Drive to Survive önceki sezonu ile izleyici tarafından oldukça beğenilmişti. Her ne kadar dizi formatında olsa da Formula 1: Drive to Survive Netflix tarafından “Spor Belgeselleri” listesinde de yer alıyor. Belgesel tadındaki bu dizinin konusu ise şu şekilde :

Her sezonunda bir önceki yılın Formula yarışlarını konu alan dizi 1. sezonda 2019 yılındaki takım çekişmelerini ve oluşan düşmanlığı ele alırken 3. sezonunda ise 2020 yılı Formula yarışlarını ve arka plandaki ekibi ele alıyor.

Formula 1: Drive to Survive Fragman

# Who Killed Sara ?

Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Álex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak. Yapım 24 Mart itibariyle ekranlardaki yerini alacak.

Who Killed Sara Fragman

# The Irregulars

Viktorya dönemi Londrası’nda yaşayan sıra dışı bir grup genç, Dr. Watson ve karanlık iş ortağı Sherlock Holmes için birtakım doğaüstü suçları çözmeye çalışır. The Irregulars 26 Mart’ta Netflix ekranlarındaki yerini alacak.

The Irregulars Fragman

Netflix Mart 2021 Programı ‘nda yer alan farklı içerikler için tıklayın

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Marmara

Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu