içinde ,

Mafia Definitive Edition İnceleme Puanları

Mafia Definitive Edition İnceleme Puanları

Oyunseverlerin hemen hemen hepsi tarafından bilinen bir oyun olan Mafia oyununun Mafia Definitive Edition İnceleme puanları belli oldu.

Mafia: Definitive Edition Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayımlanacak olan aksiyon-macera video oyunudur. 2002’de çıkan video oyunu Mafia’nın yeniden yapımı olan oyun Mayıs 2020’de duyuruldu ve 25 Eylül 2020’de piyasaya sürülen oyundur.

Oyun dünyasının tanınmış inceleme sitesi MetaCritic tarafından yapılan ve birçok hatrı sayılır inceleme sitesinin değerlendirmelerinin yer aldığı Mafia Definitive Edition İnceleme puanları sonucu ortaya çıkan genel tabloyu açıkladı.

Tüm sitelerden elde edilen puanlardan yola çıkılarak MetaCritic Mafia Definitive Edition’a 78 puan verirken diğer sitelerin Mafia Definitive Edition Yorumları ise şu şekilde açıklandı.

Mafia Definitive Edition Yorumları

Games.cz

Bu oyun orijinal seriye sadık kalıyor. Bir efsane olan ve gözden düşmek üzere olan oyunu yeniden hareketlendirecek bir yapılanma ile karşımıza çıkıyor.

PC Games

Tabii ki, kapsam ve oyun faaliyetleri açısından bir GTA veya Watch Dogs’un kalibresinin modern açık dünya tür temsilcilerine ayak uyduramaz. Ama bunu istemiyor bile. Mafya bir hikaye, aile, dostluk, ahlak ve trajedi hakkında bir hikaye anlatmak istiyor ve oyun bunu çok iyi yapıyor.

Destructoid

Bunca zaman, ilk Mafya üçlünün en iyisiydi. Mafia: Definitive Edition ile adaletli hale getirmek için Hangar 13’ten olağanüstü bir çaba harcandı. Bu, orijinali yükselten ve üzerine inşa edilen nadir gerekli yeniden yapım gibi hissediyor. Gerçekten reddedemeyeceğiniz bir teklif.

GameWatcher

18 yaşındaki bir oyunu tamamen yeni nesil bir oyuna güncelleyen ve onu orijinalinden daha iyi yapan gerçek bir yeniden yapımcı.

GamingTrend

Hangar 13, orijinal Mafya’nın her yönünü rötuşladı, hikayeyi genişletti, oynanışı geliştirdi ve tamamen olağanüstü yeni bir görünüm ve sesle sarmalayarak onu tamamen yeni ve modern bir düzeye yükseltti. Bir kez daha ailenin bir parçası olmak güzel.

XGN

Mafia Definitive Edition, klasik bir oyunun nasıl yeniden tasarlanması gerektiğidir. Orijinalin ruhunu korur ve başlığı modern oyun çağına geri çeker. İnanılmaz hikaye, tamamen yeni bir ses aktörleri kadrosu da dahil olmak üzere, arada sırada yalnızca birkaç değişiklikle bozulmadan tutulur. Paulie’nin yeni versiyonunun küçümsenmemesi çok üzücü. Bunun yanı sıra Hangar 13, orijinal Mafyayı yeni bir izleyiciye tanıtmak için harika bir iş çıkardı ve oyun oynanmayı hak ediyor.

GameStar

Özellikle geliştiricilerin orijinalin ruhunu ne kadar iyi koruduklarını ve aynı zamanda hikayeyi anlamlı bir şekilde genişletmelerini seviyoruz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Epic Games Rocket League Türkçe Yapma

Google 22. Doğum Günü İçin Doodle Hazırladı.