içinde ,

Kan Varsa Stephen King ‘in Romanı Türkçede !

Kan Varsa Stephen King

Usta yazar Stephen King ‘in Kan Varsa (If It Bleeds) adlı dört hikayeden oluşan koleksiyonu Kan Varsa artık Türkçede.

21 Nisan 2020 tarihinde kaleme alınan If It Bleeds Türkçe olarak raflardaki yerini aldı. 4 uzun hikayenin bir arada yer aldığı koleksiyon niteliğindeki eserin bölümleri ise kitaba da adını veren Kan Varsa , Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan’dan oluşuyor.

Stephen King Kan Varsa Türkçede

Gotik edebiyatının bir parçasını oluşturan Kan Varsa Stephen King ‘in bu alandaki başarısını bir kez daha ortaya koyuyor. Kan Varsa – if it bleeds Türkçe Arka Kapağında ise şu bilgilere yer veriliyor :

Kan varsa haber de vardır…
Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı.


Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.1

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Perihan Mağden Kimdir ?

Sezai Karakoç Alınyazısı Saati Şiiri