içinde

Joker Filminin 2. Fragmanı 28 Ağustos’ta

En İkonik Kötü Karakterler Arasındaki Yerini Alan JOKER

Yayınlandığı tarihten itibaren büyük bir hayran kitlesi oluşturan ve en ikonik kötü karakterler arasına girmeyi başaran Joker, önümüzdeki aylarda 2. solo filmle hayranlarının karşısına çıkacak.

Filmin yönetmeni Todd Phillips, 2. filmin yayınlanacağı tarihi twitter üzerinden Amerikan kültürüne has bir yöntemle biraz da şifreli bir yöntemle Joker hayranlarına duyurdu.

Amerikan kültürünün tarih atma şekli olan önce ay sonra gün olacak şekilde joker arka planlı bir resmin üzerine 828 yazarak paylaşan Todd Philips’in bu paylaşmı 28 Ağustos olarak yorumlandı.

Joker Filmi yönetmeni Todd Philips, İnstagram hesabı üzerinden yeni film ile ilgili 6 yeni şifreli kısa klip paylaşımında bulundu. Şifreler bir araya getirildiğinde yeni fragmanın 28 Ağustos’ta Warner Bros tarafından tanıtılacağı anlaşılıyor.

Todd Philips tarafından paylaşılan kısa klipler :
Joker Filmi Konusu

Başarısız bir komedyen Arthur Fleck’in hayatı üzerinden ilerleyecek olan filmde Fleck annesine bakmak zorunda kalacak. Ekonomik ve psikolojik olarak çıkmaza girecek olan Arthur Fleck, toplumun da acımasız hallerini görünce suça ve şiddete doğru meyledecek.

4 Ekim’de vizyona girecek olan film Todd Phillips tarafından yönetilecek başrolde Joaquin Phoenix yer alacak. Filmdeki diğer isimler ise Robert De Niro, Zazie Beets, Bill Camp, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Douglas Hodge, Marc Maron, Josh Pais ve Shea Whigham olacak.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Şüpheci Zihinler Bir Stranger Things Romanı

Ahmet Haşim – Piyale Şiiri