içinde ,

J.K. Rowling The Christmas Pig Duyuruldu !

J.K. rowling The Christmas Pig

Özellikle yazmış olduğu Harry Potter serisi ile tüm dünyada tanınan ve The Ickabog ile çocukların da dünyasına girmeyi başaran j.k. rowling the christmas pig (Noel Domuzu) adlı yeni romanını duyurdu.

Yazarın The Ickabog ile başlayan çocuk dünyasına yönelişi The Christmas Pig ile devam edecek. Çocuklar için kaleme alınan The Christmas Pig, 12 Ekim 2021 tarihiyle İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda ve Hindistan başta olmak üzere birçok ülkede eş zamanlı olarak 20’den fazla dil ile yayınlanacak. Aynı zamanda eser sesli kitap olarak da yayınlanacak.

The Christmas Pig Konusu

j.k. rowling the christmas pig konusu

Dilimizde Noel Domuzu adıyla yer alacak olan The Christmas Pig konusu ise şu şekilde olacak. Bir çocuğun en sevdiği oyuncağına verdiği sevgiyi ele alacak olan romanda oyuncağını kaybeden çocuğun sonsuz bir sevgi ve fedakarlıkla oyuncağını bulabilmek için ne kadar ileri gidebileceği anlatılacak.

Jack çocukluk oyuncağı Dur Pig’e bayılır. Dur Pig iyi kötü tüm zamanlarda her zaman Jack’in yanında olmuştur. Ta ki bir Noel arefesi korkunç bir şey olana kadar. Dur Pig aniden kaybolur. Ancak Noel arefesi her şeye gebe olan mucizelerle dolu bir gecedir. Bu gecede imkansız gibi görülen hayaller gerçek olabileceği gibi her şeyin canlanabileceği bir gecedir aynı zamanda. Oyuncaklar da buna dahil !

Dur Pig’in kaybolması üzerine Jack’e yeni bir oyuncak alınır. Christmas Pig ! Bir anda Dur Pig’in yerine geçen Christmas Pig bu gece canlanır. Canlanmakla da kalmaz Christmas Pig. Olağanüstü bir plan da yapar Jack’in en yakın arkadaşı Dur Pig’i bulmak için. Birlikte büyülü bir yolculuğa adım atarlar….

The Christmas Pig , J.K. Rowling’in daha önceki eserlerinden hiçbiri ile bir bağlantısı olmayan ya da önceki eserlerinin devamı niteliğinde olmayan bir yapıt olarak karşımıza çıkacak. Tamamen kendine özgü hikayelerden oluşacak olan eser 8 yaş üstü çocuklar için kaleme alınacak.

Kaynak : jkrowling.com

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak ?

Değiştirilmiş Karbon Konusu