içinde

Huawei Watch Gt2’ye Büyük Güncelleme Geldi !

Huawei Watch Gt2 Büyük Güncelleme Aldı !

Huawei art arda tanıttığı akıllı saatleri ile dikkatleri üzerine çekerken özellikle GT2 modeline sahip kullanıcı üzmüştü. GT3 ile HarmonyOS işletim sistemine geçen Huawei’in en çok merak edilen konularından biri GT2 modeline de bu güncellemenin gelip gelmeyeceğiydi. Huawei Watch GT2 HarmonyOS güncellemesi almasa da adım adım bu güncellemeye gideceğini göstermeye başladı.

Yılbaşı gecesi Huawei Watch GT2 büyük bir güncelleme alarak birçok yeni özellik kazandı. Bunlardan en dikkat çekeni ise Petal Haritalar oldu. Huawei GT3 modeline sahip saatlerinde kullanıcılara sunduğu harita uygulamasını GT2 kullanıcılarına da açmış oldu.

Huawei Watch GT2 Petal Haritalar Güncellemesi Aldı

Huawei Watch GT2’ye gelen güncellemeler bununla da sınırlı değil ancak Petal Haritalar uygulamasının gelmiş olması önemli. Çünkü söylentilere göre Huawei Watch GT2 modelini de Apps, güncellemesine dahil edecekti. Yani GT2 modeline de uygulama marketinden farklı uygulamalar yükleme imkanı tanınacağı dillendiriliyordu. Henüz böyle bir güncelleme gelmese de Huawei’in GT2 modeline kendi eliyle yüklediği 2. uygulama haritalar uygulaması oluyor ki bu da şirketin bu modeli gözden çıkarmadığı anlamına geliyor. Yaklaşık 2 yıl önce de Spo2 özelliği yine büyük bir güncelleme ile gelmişti. Ancak o günden sonra GT2 modeli kayda değer bir güncelleme almamıştı.

Huawei Watch GT2 Deri Sıcaklığı

Huawei’in yıl başı gecesi yaptığı güncellemede dikkatleri çeken bir başka nokta ise yine GT3 modelinde sunduğu Deri Sıcaklığı özelliği oldu. Sadece GT3’lerde kullanılabilen bu özellik bir süre önce GT2 Pro’ların Sağlık uygulamasında da yer almış ancak aktif olarak kullanılamamıştı. Hala GT2 Pro’larda kullanılamasa da deri sıcaklığı özelliğinin GT2’lerin sağlık uygulamasına da eklenmiş olduğunu son güncelleme ile görmüş olduk. Birçok kullanıcı bu özelliğin kullanılabilmesi için gerekli olan sensörün GT2 ve GT2 Pro’larda olmadığını söylese de Huawei’in yanlışlıkla böyle bir güncelleme göndermesi imkansıza yakın. Bu da yakın zamanda GT2 ve GT2 Pro’ların bir güncelleme daha alacağının habercisi gibi bekleyip görmekten başka çare yok…

Huawei Watch GT2 Döngü Takvimi

Huawei’in kadın kullanıcılara yönelik göndermiş olduğu bu güncelleme ile 42 mm’lik GT2 modelini de gözden çıkarmadığını görmüş olduk. Kadınların özel günlerini takip etmek amacıyla oluşturulan bu güncelleme de yılbaşı gecesi gelen büyük güncelleme içinde kendine yer buldu.

Döngü Takvimi özelliği de güncelleme ile geldi

Huawei Watch GT2 ‘ye gelen son güncelleme de dikkat çeken bir başka husus ise kadranlar arasında GT2 Pro kadranlarının da eklenmesi oldu. Tüm bu özellikler dikkate alındığında GT2 ile GT2 Pro arasındaki farkların giderek azaldığı görülüyor. Tek fark olarak Apps, özelliğinin eksik olduğu biliniyor. Eğer şirket bu özelliği de aktif ederse GT2 kullanıcıları yeni modellerle eşdeğer bir saate sahip olacaklar. Huawei Watch Gt2 Büyük Güncelleme Aldı !

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yusuf Kaplan 100 Kitap Listesi Pdf

Peaky Blinders 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı