içinde

Huawei Watch Gt 2 Özellikleri

Başarılı bir grafik çizen Watch GT modelini daha da geliştiren Huawei, Watch GT 2 ile Samsung ve Apple gibi sektörün öncü firmalarına kafa tutmaya hazırlanıyor.

Huawei Watch Gt 2 özellikleri bakımından ön plana çıkmayı başarırken satış fiyatı ile de rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Huawei Watch Gt 2 modelinde en çok dikkat çektiği özellik ise uzun ömürlü bataryası oluyor. Tüm özellikleri aktif olan akıllı saatin şarj süresi 30 saat iken, normal kullanımda elde edilen değer 2 haftayı buluyor. Bu da rakipleri ile arasındaki en önemli başarıyı oluşturuyor. Normal kullanım koşullarında Huawei Watch Gt 2 2 haftalık bir performans sergilerken rakipleri 1 haftayı geçemiyor. Tüm özellikleri en düşük seviyeye alındığında ise Huawei Watch Gt 2 tam 30 günlük bir şarj süresi ile rekor denilecek bir süreye ulaşmayı başarıyor.

Huawei Watch GT 2 Özellikleri

Devrimci Güç Çözümü

Huawei Watch GT 2, 46 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı ölçülerde piyasaya sürülüyor. 46 mm’lik model 2 haftalık bir şarj süresi tanırken 42 mm modeli 1 haftalık şarj ömrüne sahip.

Minimalistik Estetik Tasarım

Huawei’in Watch GT 2 modelinde en çok dikkat çeken 2. özelliği ise tasarım. 3D cam yüzeyine sahip olan saat, bu özelliği ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Profesyonel Spor Eğitmeni

Huawei Watch GT 2’nin en önemli özelliklerinden biri spor ile ilgili uygulamaları. Hem yapmış olduğunuz sporla ilgili bilgileri takip edebilirken hem de bir eğitmenden destek alıyormuş gibi yapmanız gerekenlerin bilgisini alabileceksiniz. Huawei’in tanımıyla profesyonel bir arkadaşa sahip olacaksınız.

Günlük Yaşam Asistanınız

Spor aktivitelerinizde profesyonel bir arkadaş olan Huawei Watch GT 2, yaşam kalitenizi yükseltmeniz için aynı zamanda bir asistan görevi üstleniyor.Trusleep 2.0 uyku izleme ve TruRelax basınç izleme gibi özellikleri ve nabız ölçümü ile günlük aktivitelerinizi kontrol etmenize olanak sağlıyor. 46 mm’lik modelin en dikkat çekici özelliği ise Mesajlarınızı kontrol etme, Whatsapp‘a bağlanma, Müzik dinleyebilme ve Telefonunuza gelen çağrılara cevap verebilme olanağı sağlaması.. Bu özellikler GT modelinde yokken GT 2 ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ancak bu özellikler sadece 46 mm ‘lik modelde bulunuyor.

Genel Bakış

46 mm ve 42 mm olmak üzere 2 ölçüye sahip olan saatin 2’si 46 mm 2’si 42 mm’de olmak üzere toplam dört modeli bulunuyor.

Huawei Watch GT 2 (46 mm)

Sport Edition ve Classic Editon olmak üzere iki adet modeli barındıran GT 2 tasarım olarak oldukça dikkat çekici…

Huawei Watch GT 2 (42 mm)

Kadınlara yönelik olarak sunulan 42 mm’lik ölçülere sahip saatinde 2 farklı modeli bulunuyor. Classic Edition ve Elegant Edition.. Son derece estetik duran bu modellerin en büyük eksikliği ise hem şarj sürelerinin 46 mm’ye göre 1 hafta daha düşük olması hem de mesaj,whatsapp ve arama yapma gibi özelliklere sahip olmaması. Ancak diğer birçok özellik bu modellerde de standart olarak bulunuyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

Necip Fazıl Örümcek Ağı

Zafer Hanım & Aşk ı Vatan