içinde

Huawei Saat Kadranı Tasarlama

Huawei Saat Kadranı Tasarlama

Huawei son zamanlarda Health uygulamasına getirdiği güncellemelerle birlikte bugüne kadar ücretsiz olarak sunduğu saat kadranı tasarımlarının birçoğunu ücretli hale dönüştürdü. Her ne kadar ücretli kadranlara birçok özellik eklenmiş olsa da ücretsiz olarak sunulan kadranlar sıradanlaşmaya başladı. Peki kendi hayalinizi kullanarak Huawei saat kadranı tasarlama fikrini düşündünüz mü ?

Huawei akıllı saatlere birkaç farklı yöntemle saat kadranı geliştirmeniz mümkün. Bunlardan birincisi Huawei’in geliştiriciler için hazırladığı programken ikincisi ve oldukça pratik olanı ise FaceMaker uygulaması. Biz bu makalede FaceMaker üzerinden Huawei GT Saat Kadranı tasarlamayı ele alacağız.

Makaleye başlamadan önce ihtiyacımız olan 2 uygulamadan bahsedip indirme bağlantılarına da yer vermemiz gerekiyor. Birincisi Huawei Health uygulamasının Mod adı verilen ve hacklenmiş halini telefonumuza yüklememiz gerekiyor. İkinci olarak ise FaceMaker uygulaması.

Tasarıma başlamadan önce gerekli hazırlıkları yaparak cihazımızı kadran yüklemeye hazır hale getiriyoruz.

  1. Öncelikle telefonumuzda yer alan orijinal Huawei Health uygulamasını kaldırıyoruz.
  2. Daha sonra telefonumuzun dilini İngilizce olarak ayarlıyoruz.
  3. Bu bağlantıdan Huawei Health uygulamasının Mod’lu halini indiriyoruz.
  4. Daha sonra ise saat kadranımızı geliştireceğimiz uygulamayı (FaceMaker) indiriyoruz.

Tasarlama

Örnek bir saat tasarımına yer verilen aşağıdaki video anlatımı izleyerek FaceMaker uygulamasını daha yakından tanıyıp saatinizi tasarlayabiliriz. Tüm işlemleri yaptıktan sonra çıktısını aldığımız kadranı bilgisayarımızdan telefonumuza atıyoruz. Mod’lu Health uygulamasına girip videoda yer aldığı gibi upload kısmına tıklayıp health uygulamasının içine atıyoruz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Pera Palas’ta Gece Yarısı Kitap Konusu

Edip Cansever Masa da Masaymış Ha Şiiri