içinde

Huawei HarmonyOs Ne Zaman Gelecek ?

Huawei HarmonyOs Ne Zaman Gelecek ?

ABD eski başkanı Donald Trump ile birlikte başlayan ticaret savaşlarında ilk kurban bilindiği gibi Huawei firması olmuştu. Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei ABD tarafından önce çeşitli suçlarla suçlanmış, daha sonra ise Google tarafından firmaya verilen Android desteğinin çekileceği açıklanmıştı.

Tüm bu gelişmeler üzerine kolları sıvayan Huawei, kendi işletim sistemini geliştirmeye başlamış ve adının HarmonyOs olacağını ilan etmişti. Peki Huawei HarmonyOs Ne Zaman Gelecek ?

İddiaya göre Huawei 2 Haziran 2021 tarihinde yapacağı bir etkinlikle işletim sistemi HarmonyOs’u tanıtacak. Huawei Central adlı sitenin iddiasına göre 2 Haziran’da düzenlenecek etkinlikle HarmonyOs işletim sistemi tanıtılacak. Kaynağını belirtmeyen site etkinlikle ilgili bir de görsel paylaşacak iddiasını güçlendiriyor.

Görselde yer alan bilgiye göre iddia edilen etkinlik Çin ulusal saatine göre 20.00 de başlayacak ve HarmonyOs ile birlikte birkaç farklı cihazda tanıtılacak. Hali hazırda bazı cihazlarında HarmonyOs işletim sistemini kullanan Huawei ‘in etkinlikle birlikte tanıtacağı işletim sistemi sürümünün ise HarmonyOs 2.0 olacağı belirtiliyor.1

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Opera Gx Mobile İndir : Dünyanın Oyun Odaklı İlk Tarayıcısı !

Masumlar Apartmanı Bugünlerde Kendimi Hıyar Gibi Hissediyorum