içinde ,

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak ?

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak ?

Beyaz perdeye gelen her serisinde hız tutkunlarının filmin konusundan çok arabalarını merak ettiği Hızlı ve Öfkeli filminin 9. serisi artık gün saymaya başladı. Pandemiden dolayı birçok yapımda olduğu gibi Hızlı ve Öfkeli filmi de sürekli ertelemeler almıştı. Nisan 2021 tarihinde yayınlanması beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi bir kez daha ertelenmişti. Geçtiğimiz gün itibariyle yeni bir fragmanın yayınlanması Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak ? sorusunun tekrar sorulmasına neden oldu. Peki Hızlı ve Öfkeli 9 Konusu ne ? Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman ekranlara gelecek ?

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragman

Hızlı ve Öfkeli 9 Konusu

Hemen her bölümde birtakım örgüt ya da derin devlet mensuplarıyla mücadeleye girişen Hızlı ve Öfkeli ekibi 9. seride de bu geleneği devam ettiriyor. Daha önceki bölümde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve öldüğü düşünülen Han’ın bu seri ile tekrardan ekranlara geleceği filmin yayınlanan görsellerinde belli olmuştu. Geçtiğimiz gün itibariyle Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanının yayınlanması ile iddialar gerçek oldu.

Filmin konusu ile ilgili olarak fragmanda yer alan bir ayrıntı oldukça dikkat çekici. Daha önce tanklar, savaş araç gereçleri, trenler ve hatta denizaltılar ile girilen birçok mücadelen başarı ile çıkıldığının belirtildiği fragmanda filmin 9. serisinin savaş uçakları ile yapılan bir mücadeleye yer vereceği gözler önüne seriliyor. Yavaş yavaş fantastik bir yapıya doğru ilerleyen filmde Hızlı ve Öfkeli 9 arabalarının uçma yetisine kavuştuğu da görülüyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne Zaman Çıkacak ?

İlk olarak Mart 2020’de vizyona gireceği açıklanan film pandemi nedeniyle sürekli ertelemelerle karşılaşmıştı. Son olarak 1 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceği açıklanan filmin vizyon tarihi bir kez daha ertelenerek 25 Haziran 2021 tarihine alındı. Bakalım Hızlı ve Öfkeli 9 serisi son olarak belirtilen bu tarihte vizyona girebilecek mi ? Filmin tarihinin sürekli olarak erteleniyor olmasında yapımcılardan çok ülkelerin sinema ile ilgili almış olduğu kısıtlama kararı yatıyor. Çünkü birçok ülkede tiyatro ve sinema salonları gibi toplu ortamların yasaklandığı biliniyor. Dolayısıyla birçok yapım hazır olmasına rağmen vizyon tarihini ertelemek zorunda kalıyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Blu tv 16 17 18 nisan tarihlerinde ücretsiz

J.K. Rowling The Christmas Pig Duyuruldu !