içinde ,

Gece Yarısı Güneşi Stephenie Meyer

Gece Yarısı Güneşi Stephenie Meyer

Gece Yarısı Güneşi Stephenie Meyer’in Alacakaranlık Serisi’nin devam kitabı 12 yıllık aranın ardından raflardaki yerini aldı. 2008 yılında kitabın 12 bölümlük kısmının internete sızdırılması nedeniyle Stephenie Meyer kitabı yazmayı bırakmıştı.

Konuyla ilgili bir açıklamasında Meyer “Eğer hikâyeyi şu anki ruh halimle yazmaya çalışırsam, orijinal hikâyeye pek de uymayan bir şekilde James kazanırdı ve bütün Cullenlar da ölürdü. Her neyse, Midnight Sun’ı yazmaya devam etmek için çok üzgünüm ve ne zaman başlayacağım da belirsiz.” demişti. (kaynak)

Sızıntının ardından Stephenie Meyer 12 bölümlük bu kısmı sitesine koyarak okurlarına jest yapmış ve sızıntıyı kimin yaptığına dair bir açıklamada bulunmamıştı.

Aradan geçen 12 yıllık süreden sonra Gece Yarısı Güneşi orijinal adıyla Midnight Sun Stephenie Meyer tarafından tamamlanarak okurlarına sunuldu.

Gece Yarısı Güneşi Konusu

Gece Yarısı Güneşi Konusu kitabın tanıtım bülteninde şu şekilde okurlara duyuruluyor :

“Ve aslan, kuzuya âşık olur.”

Bu unutulmaz aşkı, bu kez aslanın ağzından dinlemeye hazır mısınız?

Milyonları peşinden sürükleyen Alacakaranlık’ın unutulmaz âşıkları Bella ve Edward, serinin yayımlanan son kitabından on iki yıl sonra, başladıkları yere geri dönüyor. Hikâyelerini anlatmak bu kez Edward’a düşünce, en karanlık ve heyecan verici detaylar arasına dalmak da kaçınılmaz oluyor.

Sahi, herkesin aklını okuyabilen bir vampirin zihnine süzülmeyi kim istemez ki?

Ayraç kategorisindeki diğer kitaplara göz atmak için bağlantıyı tıklayınız.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Poco x3 Nfc Özellikleri

Dune 2020 Fragmanı Yayınlandı !