içinde ,

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır ?

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır ?

Ucuz üyelik imkanı ile gündeme gelen Exxen Üyelik İptali nasıl yapılır ? Sorusuna bir hayli ilginç cevap ile gündemde. Platformdan memnun kalmayan kullanıcılar üyeliklerini iptal etmek için link aradıklarında hiçbir şeyle karşılaşamadıkları gibi müşteri hizmetlerine destek için ulaştıklarında yazılımsal sorun nedeniyle böyle bir imkanın şuan olmadığı cevabı ile karşılaşıyor !

Son dönemlerde hem dünya üzerinde hem de ülkemizde hızla artan dijital platformlar arasında yerini almaya çalışan Acun Ilıcalı’nın Exxen platformu yazılımsal hatalar ve baştan savma introlar ile gündem de.

Yazılım ekibinin verimli çalışmadığını ilk olarak Donanım Haber gündeme getirmiş ve 900 milyon TL’lik Exxen’in animasyonunun baştan savma olduğunu video ile göstermişti. Şimdi de Shift Delete‘nin haberine göre Exxen müşteri hizmetleri üyelik iptali gibi bir durumun şuan için söz konusu olmadığını çünkü sitenin henüz böyle bir yazılıma sahip olmadığını dile getirdiğini iddia ediyor. Müşteri hizmetlerinin verdiği yanıt ise şu şekilde :

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Sevgili Arkadaşım Süreyya Berfe

Masumlar Apartmanı Neden Yok ?