içinde ,

Epic Games Surviving Mars ‘ı Ücretsiz Erişime Açtı !

Epic Games Surviving Mars ‘ı Ücretsiz Erişime Açtı !

Her hafta en az bir oyunu ücretsiz olarak erişime açan Epic Games Surviving Mars oyununu da bu haftanın ücretsiz oyunları arasına kattı. Bilim kurgu temalı popüler şehir kurma oyunu olan Surviving Mars’ın piyasa değeri 50 TL idi.

Surviving Mars

Son yılların en popüler strateji oyunlarından olan Surviving Mars oyununda Mars gezegeninde koloniler kurarak yönetmeye çalışıyorsunuz. Şehir kurma oyunları arasında onu değerli kılan şey ise Mars gezegeninde geçmesi. Eşdeğer birçok oyunda mekan dünya olarak seçilmekteydi.

Epic Games Surviving Mars oyununu bu bağlantıyı kullanarak hemen indirebilirsiniz.

Surviving Mars Sistem Gereksinimleri

Surviving Mars Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi Windows 7 64 bit veya üzeri
  • İşlemci 4. Nesil Intel i3 İşlemci veya eşdeğeri
  • Bellek 4 GB RAM
  • Ekran HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 veya 1 GB video RAM’i olan eşdeğer ekran kartları
  • Depolama 6 GB kullanılabilir alan

Surviving Mars Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi Windows 7 64 bit veya üzeri
  • İşlemci 5. Nesil Intel i5 İşlemci veya eşdeğeri
  • Bellek 8 GB RAM
  • Ekran Geforce 750 Ti veya 4GB video RAM’i olan eşdeğer
  • Depolama 6 GB kullanılabilir alan

Surviving Mars Tanıtım Yazısı

Mars’ta koloni kurun ve en az zayiatla sırlarını keşfedin.

Eve hoş geldiniz! Kızıl Gezegen’de söz sahibi olmanın ve Mars’ta ilk işleyen insan kolonilerini inşa etmenin zamanı geldi! İhtiyacınız olan tek şey erzak, oksijen, onlarca yıllık eğitim, kum fırtınası deneyimi ve aniden ortaya çıkan garip siyah küplerin amacını keşfetmeye yönelik istekli bir yaklaşım. Biraz çeki düzen verilirse burası harika olacak!

Surviving Mars, konusu Mars’ta bir koloni kurup bu süreçte hayatta kalmayı içeren bir bilim kurgu şehir kurma oyunudur. Koloniniz için bir yer belirlemeden önce kaynak ve finansal destek için bir uzay ajansı seçin. Kubbeler ve altyapı inşa edin, yeni olasılıkları araştırın ve yerleşiminizi şekillendirip genişletmenin daha ayrıntılı yollarını açmak için dronları kullanın. Kendi yiyeceklerinizi yetiştirin, maden çıkarın veya zor bir çalışma gününden sonra barda rahatlayın. Ama hepsinden önemlisi, yerleşimcilerinizi hayatta tutun. Tuhaf ve yeni bir gezegende kolay bir görev değil.

Üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olacak. Bu yabancı dünyanın gizemlerini açığa çıkarırken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın. Hazır mısınız? Mars sizi bekliyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Pan’ın Labirenti Kitap Konusu

İthaki Kapsül Novella Kitaplığı Mart Ayı Serisi