içinde ,

Epic Games Rocket League İndirene 60 TL’lik Kupon Veriyor !

Epic Games Rocket League

Ücretsiz olarak dağıtıma açtığı oyunlarla dikkatleri her zaman üzerinde tutmayı başaran Epic Games Rocket League oyununu da ücretsiz erişime açarak dikkatleri bir hayli üzerine çekti. Çünkü Epic Games Rocket League Kuponu ile farklı bir uygulamaya gitti. Bir oyunu ücretsiz erişime açan Epic Games Rocket League oyununu indirene 60 TL’lik kupon vereceğini açıklayarak kullanıcıları şaşırttı.

Epic Games Rocket League Kupon Kullanımı

Epic Kuponu, Epic Games Store’dan uygun oyunları satın alırken ödeme bölümünde uygulanır. Epic Games Store’da Rocket League siparişi için alınan tüm Epic Kuponları 1 Kasım TSİ 10.59’a kadar geçerlidir. Kuponunu nasıl uygulayabileceğin konusunda daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsin.

Sınırlı Süreli Etkinlik. Rocket League siparişin için 23 Ekim 2020 TSİ 18.00’e kadar yalnızca bir Epic Kuponu alabilirsin. Rocket League siparişi için alınan tüm Epic Kuponları 1 Kasım 2020 TSİ 10.59’a kadar geçerlidir. Epic Kuponları, yalnızca Epic Games Store web sitesindeki (https://www.epicgames.com/store/) oynanabilir olan uygun dijital oyunların ve eklentilerin satın alımları için kullanılabilir. Ön alımlar veya oyun içi satın alımlarda (ör. V-Papel veya oyun parası) geçerli değildir.

İlgili oyunların ve eklentilerin fiyatı, promosyonlar ve indirimler uygulandıktan sonra en az 79,99 TL olmalıdır. Vergiler ve diğer ücretler, minimum satın alma gereksinimine dâhil edilmez.

Aktif bir Epic hesabın olmalıdır. Epic Kuponu, Epic Games Store’da yapacağın bir sonraki uygun satın alımın sırasında ödeme bölümünde otomatik olarak uygulanacaktır.

Epic Kuponları devredilemez ve tekrar satılamaz, takas edilemez, açık artırmada satılamaz veya nakde çevrilemez.

İşlem başına yalnızca bir (1) Epic Kuponu kullanabilirsin ve Epic Kuponları bir sonraki uygun işleminde otomatik olarak uygulanır. Epic Kuponları birleştirilemez. Kuponu kazanmak veya paraya çevirmek için satın aldığın oyunlardan veya eklentilerden herhangi birini iade etmeyi veya iptal etmeyi seçersen geri ödemen, oyun veya eklenti için gerçekte ödediğin tutara eşit olur (geçerli geri ödeme ilkelerine tabidir). Asıl işlem sırasında kullanılan Epic Kuponu iade edilmez.

Dijital içerik ve hizmetler yalnızca belirli bölgelerdeki müşteriler tarafından kullanılabilecek ve Epic Hizmet Koşulları’na (https://www.epicgames.com/site/tos adresinde mevcuttur) tabi olacaktır.

Bu şartları ihlal etmen hâlinde teklif geçersiz sayılır.

Epic, teklifi herhangi bir zamanda düzenleme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Yasaklanan durumlarda teklif geçersiz olur.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

23 Eylül Ekinoks Tarihinin Önemi

Epic Games Rocket League Türkçe Yapma