içinde ,

Epic Games GTA 5 Ücretsiz Oldu Mu ?

Epic Games GTA 5 Ücretsiz Olacak İddiası !

Rockstar Games tarafından ilk olarak Grand Theft Auto adıyla 1997 yılında piyasaya sürülen ve kısaca GTA olarak adlandırılan oyun serisi o günden beri popüler olan bir oyundu. Son olarak 2013 yılında GTA 5 sürümü yayınlanan oyun inanılmaz bir başarı sergileyerek üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen milyonlarca kişi tarafından satın alınmaya devam etti. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Rockstar Games, 7 yıllık süreçte oyunu sürekli güncel tutarak popüler kalmasını sağladı.

Epic Games ise Steam rekabetinde ön plana çıkmak için indirimli ve ücretsiz oyunları dağıtıma açarak Steam’da oldukça popüler bir firma haline gelmişti. Epic Games’in birçok popüler oyunu son zamanlarda ücretsiz olarak dağıtıma açması oyunseverlerin de beklentilerini aşmasına neden oldu.

Kullanıcılarını şaşkına çeviren Epic Games GTA 5 ücretsiz olarak dağıtacağı iddiaları ise firmanın bu hamlelerinden kaynaklanıyor. Kimi zaman günler öncesinden ücretsiz olarak sunacağı oyunu haber veren Epic Games kimi zaman ise ser verip sır vermeden sürpriz bir şekilde oyunları dağıtıma açıyordu.

Şimdi ise Epic Games’in sitesinde gizli bir oyunun ücretsiz dağıtılacağı ile ilgili bir geri sayım söz konusu. Geri sayımın biteceği tarih ise 14.05.2020 ! Yani bugün. Epic Games’in gizemli geri sayımı oyunseverlerin oldukça popüler bir oyunun dağıtıma açılacağını düşündürdü. Rockstar Games’in ve GTA serisinin başarısına bakıldığında gözler gizemli oyunun bu olacağı yönündeydi.

Gün içerisinde iddia edildiği gibi Epic Games GTA 5 ücretsiz olarak yayınlanacak mı ? sorusu cevabını bulacak ! An itibariyle Gizemli Oyun Sayacı 00:16:02:22’yi gösteriyor. Yani 16 saat sonra Gizemli oyun GTA 5 mi belli olacak !

 

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Sen Sen Sen Şiiri

Bitişi Olmayan Şiir – Rasim Özdenören