içinde ,

Epic Games 60 TL Kupon Yeniden Geldi !

Son dönemlerde dağıttığı ücretsiz oyunlarla adını sık sık duyuran Epic Games 60 tl kupon dağıtımını yeniden başlattı. Bilindiği üzere daha önce ücretsiz olarak sunduğu Rocket League indirenlere ödül olarak Epic Games 60 tl kupon hediye etmişti.

17 Aralık tarihi itibariyle Epic Games 60 tl kupon kampanyasını yılbaşına özel olarak tekrar getirdi.17 Aralıktan itibaren her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtıma açağını duyuran Şirket, bununla da yetinmeyip kuponlar da vererek oyunseverlerin kalbini bir kez daha kazanmayı başardı. Peki 60 TL’lik kuponlar nasıl alınır ?

Epic Games Kupon Alma

60 TL’lik kupon duyurusunda Epic Games şu açıklamayı yaparak kuponun nasıl aktif olacağını belirtti :

Epic Games hesabına giriş yap, ardından 10 USD (60 TL) değerinde Epic Kuponu talep etmek için “EPIC KUPONUMU AL” düğmesine tıkla (14,99 USD 79,99 TL veya üstü tutardaki uygun oyunlarda kullanmak için). 10 USD (60 TL) değerindeki Epic Kuponu, ödeme bölümünde otomatik olarak uygulanacaktır.

Yılbaşı Tatili İndirimi döneminde düğmeye tıklamadan önce ilk satın alımını yaptığında ya da ilk ücretsiz oyunun için sipariş verdiğinde 10 USD (60 TL) değerindeki ilk Epic Kuponunu otomatik olarak alırsın. Kuponlar 7 Ocak 2021 Perşembe günü TSİ 19.00’da geçerliliğini yitirir.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Ömer Seyfettin Cambazın Aşkı PDF

7

Contemporary İstanbul 2020 Ne Zaman Başlıyor ?