içinde ,

Doom Patrol 3. Sezon Başlıyor !

Doom Patrol 3. Sezon Başlıyor

Yayınlandığı ilk iki sezon itibariyle hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Doom Patrol 3. Sezona nihayet kavuşuyor. Doom Patrol 2. sezonun sona ermesiyle birlikte hayranlarının en merak ettiği şey olan Doom Patrol 3. Sezon başlayacak mı ? sorusu da cevabını böylelikle bulmuş oluyor.

Doom Patrol 2. sezonunun sona ermesinin üzerinden epey bir vakit geçtikten sonra Doom Patrol 3. Sezon HBO Max’e özel serisiyle geri dönüyor.

HBO Max için yenilenen Doom Patrol 3. sezon ile birlikte DC Universe’den de ayrılıyor manası taşıyor. Pandemi dolayısıyla birçok yapım yeni projelerini 2021 yılına ertelediğinden resmi bir açıklama yapılmasa da Doom Patrol 3. sezonunun 2021 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Doom Patrol Konusu

Doom Patrol, DC Comics süper kahramanlarından oluşan aynı adlı ekibin maceralarının anlatıldığı Amerikan web televizyon dizisidir. 15 Şubat 2019’da 15 bölüm olarak yayınlanmıştır. DC Comics dizilerinden Titans’ın spin-off yapımıdır.

Doom Patrol Oyuncuları

Matt Bomer (Larry Trainor), Timothy Dalton (Chief), Joivan Wade (Cyborg), Brendan Fraser (Cliff Steele), April Bowlby (Elasti-Girl), Alan Tudyk (Eric Morden), Diane Guerrero (Crazy Girl) ve Matthew Zuk (Negative Man) gibi isimler Doom Patrol’un önceki sezonunda yer alan ve dizinin popülaritesine katkı sağlayan oyuncular olmuştu.

Doom Patrol yeni sezonda gelen ve giden oyuncular henüz belli olmamakla birlkte kadronun ana yapısının korunması bekleniyor.

kaynak

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Pandispanya Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Hızlı ve Öfkeli 9 Arabaları Belli Oldu