içinde

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 137. BÖLÜM FRAGMANI

SULTAN BAYBARS KİMDİR ?

Diriliş Ertuğrul 136. Bölüm

Son bölümünün ardından yeni bölümü büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 137.bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında 27 Şubat çarşamba akşamı yerini alacak olan Diriliş Ertuğrul yine nefes kesecek. Peki Diriliş Ertuğrul 137.bölümünde neler olacak?

“İt havlamasıyla kurtlar ürkmez” diyen Ertuğrul Bey kendine yapılan tüm tehditlere karşı dik duruşunu gösteriyor. Alıncak ise Kayı obasına baskına gelip işgal için hazırlıklara başlıyor.

İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımı ve tüm merak edilenler.

Diriliş Ertuğrul 137. Bölüm

Ertuğrul Bey’in bundan sonraki hedefi Sultan Baybars ile Moğolları tüm Anadolu’dan atmak olacak. Bunun için ilk adımı ise Komutan Alıncağı öldürmek olacak.

Komutan Alıncak hülagü handan gelen emir ile sultanı alıp ona götürmek için harekete geçecek. Ertuğrul Bey Alıncağın planını İlbilge sayesinde öğrenecek ve onlara çok güzel bir tuzak kuracak.
İlbilge Hatun’un haber vermesi ile hemen plan yapan Ertuğrul bu planda komutan Alıncağı öldürecek. Ertuğrul’un gelmesi ile Söğüt haklının yüzü gülecek ve Söğüt eskisi gibi güvenli ve adaletli bir yer olacak.

Ertuğrul Bey, Alıncak’ı öldürerek büyük bir adım atacak ve tüm obalar ona destek olacak. Bu destek ile çok önemli bir adım daha atmak için hazırlık yapacaklar. Ertuğrul tüm obaların desteğini alınca Beybolat Bey buna çok öfkelenecek ve hazmedemeyecek. Bununla beraber intikam almak için obaya saldıracak.

Öfkesiyle hareket eden Beybolat kendi sonunu hazırlamış olacak ve cezasını canıyla ödeyecek.

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm Fragmanı

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

SULTAN BAYBARS KİMDİR ?

MÜNŞEAT KİMİN ESERİDİR ?