içinde ,

Dexter 9. Sezon Olacak Mı ?

Dexter 9. Sezon Olacak Mı ?

dexter 9. sezon olacak mı ? İlk olarak 1 Ekim 2006 yılında Showtime kanalında gösterilmeye başlayan Dexter 9. sezon ile gündeme gelmeyi başardı. Dexter hayranları tarafından dexter 9. sezon olacak mı ? sorusu sıklıkla dile getirilirken dizinin hayranlarına iyi haber geldi.

En son 7 yıl önce ekranlarda yer alan Dexter 9. sezon ile ekranlara geri dönüyor.

Dexter 9. Sezon İle Geri Dönüyor !

Showtime yöneticisi Gary Levine “Dexter, milyonlarca hayranı olan ve Showtime için çok özel bir dizi” diyerek Dexter’in yeni sezonunun olacağını duyurdu. Levine “Bu benzersiz karakteri, orijinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik” deyip “Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duruyorum ve yeni sezonu çekip yayınlamak için sabırsızlanıyoruz” sözleriyle Dexter 9. sezonunu duyururken dizinin sevilen başrol oyuncusunun da aynı şekilde 9. sezonda da yer alacağını belirtti.

En son 22. Eylül 2013 tarihinde 8. sezonu ile final yapan dizi böylece yeniden ekrana dönecek.

Dexter 9. Sezon Ne Zaman ?

Showtime yöneticisi Levine Dexter 9. sezon duyurusunu yaparken çekim çalışmaları ve Pandeminin getirdiği zorluklar nedeniyle dizinin 2021 yılının sonbaharında izleyici ile buluşacağını duyurdu. Ayrıca yapılan açıklama ile Dexter 9. sezonunun 10 bölümden oluşacağı da belirtildi.

Dexter Dizi Konusu

Annesinin öldürülmesi ile üç yaşında yetim kalan Dexter Morgan Miami polis memuru Harry Morgan tarafından evlatlık olarak alınmış. Harry’nin eşi Doris tarafından benimsenmiştir. Genç yıllarda Dexter mahallede evcil hayvanları öldürme isteğinin oluştuğunu keşfeder. Harry onları öldürmek için çok erken olduğuna inandığını söyler ve Dexter’in öldürme isteği gittikçe artar. Harry, Dexter’a masum insanları öldürmemesini söyler ve ona birkaç kural öğretir.

  • En önemlisi, Dexter asla yakalanmamalısın.
  • Dexter’ın kurbanları ölmeyi hak etmelidir.
  • Dexter her zaman katilin suçlu olduğundan emin olmalıdır, bundan dolayı sık sık kurbanın suçlu olduğuna dair kesin kanıtı elde etmek için büyük çaba harcar.

Harry ona normal insan duygularına sahip olmayı, sosyal davranmayı ve katilleri öldürdükten sonra cinayet mahallini temizlemeyi gösterir. Dexter “Karanlık Yolcuyu” (öldürme iç güdüsüne verdiği ad) tatmin etmek için kodu takip eder. Ancak, dördüncü sezonda sonradan masum olduğu kanıtlanan bir fotoğrafçıyı öldürür.

Birçok seri katil gibi Dexter da her öldürdüğü katilden bir şey alır: Bir neşter ile o kurbanının yanağından bir damla kan alır ve lamelin üzerine damlatır, onları da toplar. Koleksiyonu klimanın içinde gizlenmiş bir ahşap kutu içinde saklar.

Yazının devamı için tıklayınız.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Oğuz Atay Sözleri Kısa Aşk Sözleri

Sayfa işlemleri geçici olarak devre dışı bırakıldı !