içinde ,

Dexter 9. Sezon İlk Fragman Geldi

Dexter 9. sezon ilk fragman Geldi

İlk kez 2006 yılında ekranlara gelen ve geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Dexter 2013 yılında sona ermişti. Aradan geçen 8 yıllık süre zarfında dizinin yapımcıları Dexter’ın bir sezon daha ekranlara geleceğini duyurmuş ancak son sezon pandeminin de etkisiyle bir türlü yayınlanamamıştı.

Dexter 9. sezon fragman

Dexter 9. sezona dair ilk fragman ise 10. saniyelik de olsa geldi. Pek fazla bir ayrıntının olmadığı tanıtım fragmanında karlarla kaplı bir ormanlık alanda kütük üzerine saplanmış bir baltaya dikkat çekiliyor. Ayrıca videonun açıklama kısmında “katil doğasına geri dönüyor” ibaresi yer alıyor.

Hayran kitlesini meraka sevk etmenin amaçlandığı bu videodan yola çıkarak Dexter’ın yeni kurbanlarının peşine kış aylarının hakim olduğu ormanlık bir alanda düşeceği söylenebilir. Dizinin ABD’de geçtiği düşünülürse videodaki şartlara en uygun mekanın Alaska olacağı da söylenebilir. Bu bakımdan Dexter son sezonda bir farklılığa gideceğe benziyor.

Dizinin takipçilerinin iyi hatırlayacağı üzere Dexter’in diğer sezonları büyük oranda – kısa süreli seyahatler hariç – Miami’de oldukça sıcak bir iklimde geçerdi. Hatta dizinin sapık Japon dedektifi Vince Masuka, bu sıcak havalardan sürekli şikayet ederdi. Dexter 9. sezon fragmanına bakılırsa Masuka bu sefer bir hayli üşüyeceğe benziyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Oscar 2021 Hangi Kanalda Yayınlanacağı Belli Oldu

Shadow and Bone Konusu