içinde

Dedi Uygulaması Kimin ? Dedi Uygulaması Yerli Mi ?

Dedi Uygulaması Kimin ?

Whatsapp alternatifi Dedi uygulaması kimin ?

Dedi uygulaması yerli bir uygulamadır. BTİDER (Bilgi Teknolojileri ve İnternet Güvenliği Derneği) tarafından geliştirilen uygulama birçok gelişmiş özelliklere sahiptir.

Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesini kullanıcılarına dayatmasıyla alternatif arayan insanlar Dedi Uygulaması Kimin ? sorusunu sormaya başladı. Peki Dedi Uygulaması Yerli mi ? Dedi Mesajlaşma Uygulaması tüm özellikleri ile yazımızda

Güvenli Haberleşme Uygulaması Dedi

“Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın”

Dedi, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanılabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir haberleşme uygulamasıdır. Dedi ile arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü iletişim kurabilirsiniz.

Rehberinizde kayıtlı kişilerle ve gruplarla fotoğraf, hareketli fotoğraf, video, ses gibi multimedya dosyalarının yanı sıra word, excel, pdf gibi belgeleri de paylaşabilirsiniz.

Dedi ile gerçekleştirdiğiniz aramalara ve mesajlaşmalara ait kayıtlar tutulmaz. Gönderilen mesajların içeriği ve gönderdiğiniz dosyalar uçtan uca korunarak hiçbir şekilde sunucularda barındırılmaz.

Dedi ile gerçekleştirdiğiniz aramalara ve mesajlaşmalara ait kayıtlar tutulmaz. Arama içerikleri, mesaj içerikleri ve gönderdiğiniz dosyalar uçtan uca şifrelenerek korunur.

Dedi’ye ait sunucular ülkemizde barındırıldığı ve sadece transfer amaçlı kullanıldığı için verileriniz yurt dışına çıkmaz ülke içinde kalır. Dedi telefon rehberinize sadece diğer Dedi kullanıcılarını rahatlıkla görebilmeniz için erişir.

Dedi Uygulaması İndir

Dedi Uygulaması İndir. Aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla telefonunuzun işletim sistemine uygun olan sistemi seçerek indirebilirsiniz.

Dedi Uygulaması Özellikleri

  • Dedi Ücretsiz Bir Uygulamadır

Mesajlaşma, sesli-görüntülü konuşma ve dosya gönderimi tamamen ücretsizdir.

  • Veri Gizliliği ve Güvenlik

Hiçbir şekilde yazışma ve görüşme kayıtlarını tutmaz. Veriler ülkemizden dışarı çıkmaz.

  • Sesli ve Güvenli Arama

Sevdiklerinizle aynı konu üzerinde konuşmanın ve paylaşmanın keyfini çıkarın.

  • Sade ve Kullanışlı Ara Yüz

Sadece ne yapmak istediğinize karar verin ve hemen başlayın.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Diskdünya Okuma Sırası

Sis Şiiri – Haydar Ergülen