7
içinde

Contemporary İstanbul 2020 Ne Zaman Başlıyor ?

Contemporary İstanbul 2020 Ne Zaman Başlıyor ?

14 yıldır aralıksız olarak devam eden Contemporary İstanbul 2020 ne zaman başlayacağı belli oldu. Bu yıl Pandemi gölgesinde çevirim içi olarak ön gösterimi yapılacak olan 15. Contemporary İstanbul 2020 19 Aralık’ta Ön İzlemeyle Online olarak başlayacak.

Akbank ana sponsorluğunda yapılacak Virtual Contemporary Istanbul, 19-20 Aralık’ta yapılacak ön izlemenin ardından 21 Aralık – 6 Ocak tarihleri arasında genel izlemeye açık olacak.

11 ülkeden 37 galeri, 550 sanatçı, 1500 eser ve 13 inisiyatifin yer alacağı sergi 17 gün boyunca http://virtual.contemporaryistanbul.com adresinden sanal olarak gezilebilecek .Pandemi’nin zirve yapmasından dolayı Online olarak gerçekleştirilecek olan Contemporary Istanbul 2020’nin fiziksel ortamdaki gösterimi ise Pandemi’nin zayıflamasının umulduğu bahar ayıyla birlikte 27 Nisan – 02 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Contemporary İstanbul 2020 ‘Korona Günlükleri Karnavalı’

Akbank sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Contemporary İstanbul 2020 sergisine Akbank da ‘Korona Günlükleri Karnavalı’ adlı karma sergi ile katılacak. Korona Günlükleri Karnavalı Ansen, Genco Gülan, Gülin Hayat Topdemir, Hande Varsat, Onur Mansız, Seçkin Pirim, Seydi Murat Koç, Sırma Doruk, Sıtkı Kösemen, Sinan Logie ve Suat Akdemir’in eserlerinden oluşacak.

Korona Günlükleri Karnavalı’nda Sergilenecek Olan Başlıca Görseller İse Şu Şekilde :

 

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Epic Games 60 TL Kupon Yeniden Geldi !

Şey Kelimesinin Türü Nedir ? Bir Acayip Zamir “ŞEY”