içinde

Clubhouse ‘a Nasıl Girilir ?

Son günlerin dikkat çeken sosyal medya uygulaması sadece davetiye ile kullanıcı kabul etmesi nedeniyle diğer sosyal medya uygulamalarından ayrılıyor ve birçok kullanıcı Clubhouse ‘a nasıl girilir ? sorusunu sorarak giriş yöntemleri arıyor. Haliyle giriş yapamayan kullanıcılar da uygulamayı daha fazla merak ederek diğer sosyal medya uygulamalarında giriş yöntemleri arıyor.

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki Clubhouse ‘a giriş sadece İOS cihazlarından yapılabiliyor. Henüz Android cihazlar için uygulamanın bir versiyonu bulunmuyor. Üstelik birçok Android kullanıcısı aynı isme sahip başka bir uygulamayı indirme hatasına düşüyor. Bu sebeple Clubhouse ‘ gitiş yapmak için öncelikle İOS cihaza sahip olmak ya da android versiyonunu beklemek gerekiyor. Peki İOS sahipleri Clubhouse ‘ nasıl girebilir ?

Clubhouse ‘a Nasıl Girilir ?

Birçok internet sitesi bu soruya çeşitli cevaplar veriyor ancak verdikleri her cevap aynı kapıya çıkıyor. Clubhouse ‘ a giriş yapmanın tek yolu daha girmeyi başarmış bir kullanıcıdan davetiye almak. Clubhouse ‘a giriş yapmış bir tanıdığınız bulunmuyorsa tek çare diğer sosyal medya uygulamarından adeta davetiye dilenmek zorundasınız. Yani davetiye olmadan ve İOS cihaza sahip olmadan bu uygulamaya giriş şansınız bulunmuyor.

Bir diğer soru da Clubhouse davetiye nasıl alınır ? Clubhouse davetiyelerini sadece uygulamaya daha önce girmeyi başarmış kişiler yollayabiliyor. Yani size davetiye yollayacak tanıdığınız kimse yoksa başka bir yöntemle davetiye alma gibi bir şansınız da bulunmuyor.

Son bir not : Clubhouse ‘ı bu kadar cazip kılan ve diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran özelliği ise yazı ya da görselden çok sesli bir uygulama olması.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Dede Korkut Dresden Nüshası Özellikleri

Ücretsiz Html E Posta Şablonu : MJML