içinde ,

Clancy Brown Dexter ‘ın Yeni Sezonunda Kötü Adamı Olacak

Clancy Brown Dexter ‘ın yeni sezonundaki kötü adamı canlandıracak. 2013 yılında ekranlara veda eden ve final sezonu izleyici tarafından hayal kırıklığı olarak adlandırılan Dexter, yayınlanacak tek seferlik sezon ile bu durumu kurtarmaya çalışacak.

Clancy Brown Dexter’ın 9. Sezonda Karşılaşacağı Kötü Karakteri Canlandıracak.

Dizinin her sezonunda kötü bir karaktere karşı – genellikle seri katil – mücadele eden Dexter 9. sezon da da yine kötü bir karakterle mücadele edecek. Bu sefer ki kötü karakter ise Amerikalı yıldız Clancy Brown olacak. Clancy Brown Dexter ‘dan önce Ateşten Sokaklar’da Lofgren, İskoçyalı’da Kurgan, Esaretin Bedeli’de Byron Hadley ve Carnivàle’de Justin Crowe rollerini canlandırmıştır. Dexter son sezon Clancy Brown ile final yapacak.

Dexter Konusu

Dedektif bir babanın oğlu olan Dexter, suçlular tarafından annesinin evlerindeki banyoda öldürülüşüne henüz 1 yaşındayken şahitlik eder. Cinayetin işlenmesinden ve ortaya çıkmasına kadar ki süreçte annesinin kanlar içindeki cesediyle birlikte kalır.

O kanlar ve ceset ruh henüz 1 yaşında olmasına rağmen ruh halini o kadar etkiler ki büyümeye başladıkça sürekli kan akıtma eğiliminde olur. Ergenlik yıllarına yaklaştığında durumu dedektif olan babası fark eder. Çünkü Dexter, sürekli kedi köpek gibi hayvanlara zarar vermektedir. Oğlunun ileride bir cinayete karışabileceğini düşünen baba, onu yetiştirmeye karar verir.

Dexter, cinayetleri işlemeden önce suçluları streç filmle kaplar ve odayı tamamen şeffaf poşetle döşer. Amaç delil bırakmamaktır.

Seri katil olarak oğlunu yetiştiren baba, polislik mesleğinden edindiği tecrübelerle bu işleyeceği cinayetleri nasıl gizleyeceğini öğretir. Ancak tüm bunları yaparken istediği tek bir şey vardır. O da oğlunun sadece adalet karşısında hak ettiği cezayı almayanları öldürmesidir.

Büyüdüğünde babası gibi polis olan Dexter, adli tıp uzmanı olmuş ve delilleri nasıl karartacağını öğrenmiştir. Bu andan itibaren suçluların peşine düşer ve onları tamamen poşetle kaplı odalarda streç filme sarılmış bir şekilde öldürür. Öldürdüğü her kurbanından da koleksiyonuna katmak üzere kan örneği almayı ihmal etmez.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

House of the Dragon Ne Zaman Başlayacak ?

Şizofrengi Dergisi Pdf Olarak Dijital Ortamda İndirmeye Açıldı!